Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Bristol

Bristol – prężny ośrodek kulturalny i naukowy Anglii

Bristol to miasto położone w południowo-zachodniej części Anglii. Jest ono największym ośrodkiem regionu South West England. Bilet autokarowy do Bristolu mają w swojej ofercie wybrani przewoźnicy międzynarodowi, m.in. firmy Sindbad i FlixBus. Czas podróży uzależniony będzie oczywiście od tego, skąd dokładnie wyjeżdżamy. I tak: trasę Warszawa-Bristol autokar pokona w około 27 godzin, trasę Wrocław-Bristol w około 26 godzin, a trasę Gdynia-Bristol w około 30 godzin. Mniej więcej 35 godzin jechał będzie do Bristolu bus z Białegostoku, a 33 godziny potrwa podróż z Lublina. Ile kosztuje przejazd? Za bilet do Bristolu zapłacimy na ogół od 250 do 400 zł. Jeśli trafimy na promocję, do miasta możemy dostać się jeszcze taniej.

Główny dworzec autobusowy Bristol – połączenia z dworcem kolejowym i lotniskiem

Dworzec autobusowy w Bristolu zlokalizowany jest przy ulicy Marlborough St, niecałe 400 metrów od centrum miasta. W jego pobliżu znajdują się przystanki lokalnych linii autobusowych. Główny dworzec kolejowy w Bristolu (Bristol Temple Meads) mieści się przy Redcliffe i możemy dostać się do niego komunikacją miejską lub taksówką. Międzynarodowy port lotniczy Bristol (Bristol International Airport) znajduje się w odległości 13 km od centrum miasta. Na lotnisko możemy dojechać specjalnym autobusem Flyer Express, który kursuje przez całą dobę (w dzień co 15 minut, w nocy co godzinę).

Co warto zobaczyć w Bristolu?

Kupując bilet do Bristolu warto wiedzieć, że osadnictwo na terenach tego miasta sięga paleolitu. W Bristolu znajduje się najstarszy w Anglii teatr (wciąż działający), a także najstarszy ogród zoologiczny założony poza miastem stołecznym. W mieście podziwiać możemy domy z XV i XVI wieku, a także katedrę bristolską z wieku XII. Na uwagę zasługują też kościół St. Mary Redcliffe z XIII–XV wieku oraz stary budynek dworca kolejowego Bristol Temple Meads, w którym obecnie funkcjonuje wspaniałe Muzeum Imperium Brytyjskiego. Warto dodać, że Bristol to miasto z wyjątkową atmosferą, pełne klimatycznych pubów, kawiarni i restauracji.

 

Bilety autokarowe do Bristolu

Nie trać czasu na szukanie przewoźników, którzy oferują tani przejazd autokarowy do Bristolu. Zamiast tego wejdź na stronę euroautokar.pl i skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki połączeń. Wpisz miejsce i datę swojego wyjazdu, a następnie wybierz opcję przejazdu, która najbardziej Ci odpowiada i kup bilet do Bristolu przez Internet. Nasza wyszukiwarka na bieżąco aktualizuje informacje od przewoźników – korzystając z niej, o promocjach na przejazdy dowiesz się jako pierwszy. Już dziś sprawdź, jakie propozycje na przejazd do Bristolu przygotowali dla Ciebie międzynarodowi przewoźnicy i ruszaj w swoją wymarzoną podróż!

 

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta