Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Liverpool

Liverpool

to miasto położone na zachodnim wybrzeżu północnej Anglii, około 340 km od Londynu. Przewozy autokarowe do Liverpoolu odbywają się z Polski nieco rzadziej niż do stolicy Wielkiej Brytanii, jednak nie ma problemu, by nabyć je u wybranych międzynarodowych przewoźników. Kupując bilety autokarowe do Liverpoolu trzeba oczywiście przygotować się na dłuższą podróż. Niezależnie od miasta, z którego wyjeżdżamy, bus do Liverpoolu jechał będzie co najmniej dobę (np. przejazd do Liverpoolu z Warszawy
potrwa około 35 h). Na szczęście przewoźnicy zapewniają bardzo komfortowe warunki każdej takiej podróży.

Liverpool - tanie przejazdy autokarem

Główny dworzec autobusowy Liverpool – połączenia z dworcem kolejowym i lotniskiem

Główny dworzec autobusowy nosi nazwę Liverpool One Bus Station i mieści się pod adresem Canning Place, L3 8PY, w odległości około 500 metrów od centrum miasta. Kupując bilet autobusowy do Liverpoolu to właśnie tam zakończymy naszą podróż. Wyjeżdżające spod dworca autobusy umożliwiają dostanie się do wybranych części Liverpoolu (w tym na dworzec kolejowy), do innych miast Anglii, a także do wybranych krajów Europy. Linią 500, kursującą co 30 minut, dojedziemy natomiast do Portu lotniczego Liverpool-John Lennon, które znajduje się 7 km od centrum (czas dojazdu wynosi około pół godziny).

Co warto zobaczyć w Liverpoolu?

Miasto jest nie tylko drugim (po Londynie) ośrodkiem portowym Wielkiej Brytanii, ale także ośrodkiem naukowym, przemysłowym i kulturalnym. Kupując bilety autokarowe do Liverpoolu możemy być pewni, że w miejscu tym nie będziemy się nudzić. Koniecznie zobaczyć trzeba oczywiście Liverpool Maritime Mercantile City (sześć lokacji wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO) i Katedrę w Liverpoolu. Warto wziąć też udział w jednej z wycieczek śladami Beatlesów i odwiedzić Muzeum Beatlesów (to właśnie w Liverpoolu założony został ten słynny zespół). Osoby, które lubią wędrówki po centrach handlowych, powinny przejść się do Liverpool One – największego w Wielkiej Brytanii obiektu tego typu na otwartym powietrzu. A to oczywiście tylko wybrane atrakcje – bus do Liverpoolu to po prostu gwarancja wspaniałej przygody!

Bilety autokarowe do Liverpoolu

Już dziś skorzystaj z możliwości, jakie daje wyszukiwarka na witrynie EuroAutokar.pl. Wybierz termin wyjazdu i sprawdź, jakie oferty na przejazdy autobusowe do Liverpoolu przygotowali dla Ciebie międzynarodowi przewoźnicy. Wybierz opcję, która najlepiej spełniała będzie Twoje oczekiwania i kup bilet online, bez opuszczania wygodnego fotela. Przejazd do Liverpoolu może być naprawdę komfortowy i niedrogi – spróbuj, a sam się przekonasz!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta