Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Manchester

Przejazd do Manchesteru nie kosztuje wiele, a ile dokładnie? Tu wiele zależy oczywiście od miejsca wyjazdu. Na przykład przejazd do Manchesteru z Warszawy potrwa około 18 godzin, z Gdańska – około 19 godzin, a z Lublina – około 21 godzin. Trzeba jednak pamiętać, że kupując bilet autokarowy do Manchesteru decydujemy się na podróż wyjątkowo wygodną i pełną niezapomnianych widoków. Na podróż, która będzie nie tylko początkiem, ale i ważną częścią naszej przygody.

Przejazdy do Manchesteru

Główny dworzec autobusowy Manchester – połączenia z dworcem kolejowym i lotniskiem

Główny dworzec autobusowy mieści się na Chorlton Street, zaledwie około 700 metrów od centrum. Spod dworca autobusy kursują zarówno do centrum Manchesteru, do innych Angielskich miast, jak i do wybranych krajów Europejskich. Na dworzec kolejowy (Manchester Piccadilly) również dostaniemy się bez problemu, jako że znajduje się on w odległości zaledwie 500 metrów od dworca autobusowego. Z kolei na oddalone o 14 km lotnisko (Manchester Airport) dojedziemy kursującym z centrum miasta tramwajem.

Co warto zobaczyć w Manchesterze?

Kupując bilety autokarowe do Manchesteru powinniśmy oczywiście zaplanować obejrzenie Manchester Town Hall i stadionu słynnego klubu piłkarskiego Manchester United, ale nie są to jedyne atrakcje, jakie ma do zaoferowania to wyjątkowe miasto. Co jeszcze warto zobaczyć w Manchesterze? Chociażby szpital z XV wieku i całą masę zabytkowych budynków – zarówno tych w stylu gregoriańskim, jak i tych w stylu wiktoriańskim (Barton Square). Ciekawe będą też najwyższy w Manchesterze budynek Beetham Tower (169 metrów wysokości) oraz magiczne Chinatown – chińska dzielnica miasta. Amatorów zakupów zainteresuje zaś z pewnością jedno z największych (130 000 m2) centrów handlowych w Europie – Arndale.

Bilety autokarowe do Manchesteru

Chciałbyś kupić bilet na przejazd autokarowy do Manchesteru? To naprawdę proste – nie musisz nawet wychodzić z domu. Na EuroAutokar.pl
skorzystać możesz z zaawansowanej wyszukiwarki połączeń, dzięki której szybko dowiesz się, jakie propozycje przejazdu do tego miasta przygotowali dla Ciebie międzynarodowi przewoźnicy. Wybierz termin podróży, sprawdź dostępne opcje i kup bilet autokarowy do Manchesteru online!

 

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta