Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Innsbruck

Innsbruck

Innsbruck to austriackie miasto położone na wysokości 574 m n.p.m., w dolinie rzeki Inn. Przejazd do Innsbrucku oferują wybrani międzynarodowi przewoźnicy. Czas podróży uzależniony jest od miejsca wyjazdu. Przykładowo: trasę Warszawa-Innsbruck autobus pokonuje w niecałe 20 godzin, a trasę Gdańsk-Innsbruck w około 21 godzin. Sporo krócej jechać będziemy z Polski południowej – na przykład z Opola przejazd do Innsbrucku zajmie około 15 godzin, a z Krakowa – nieco ponad 17 godzin. Co z kosztem przejazdu? Za bilet do Innsbrucku zapłacimy zwykle od 200 do 400 zł. Oczywiście jeśli trafimy akurat na promocję, przejazd będzie nas kosztował mniej.

Główny dworzec autobusowy Innsbruck – połączenia z dworcem kolejowym i lotniskiem

Dworzec autokarowy w Innsbrucku mieści się przy ulicy Südbahnstraße 6020 i oddalony jest od centrum miasta o niecały kilometr. Dworzec obsługiwany jest m.in. przez takich przewoźników międzynarodowych jak Sindbad i FlixBus. W pobliżu dworca zlokalizowane są przystanki autobusów miejskich. Główny dworzec kolejowy w Innsbrucku (Innsbruck Hauptbahnhof) położony jest na wschód od centrum miasta. Port lotniczy Innsbruck (Flughafen Innsbruck-Kranebitten) zlokalizowany jest w odległości 4 km od miasta i jest największym lotniskiem Tyrolu. Możemy dostać się na nie z głównego dworca kolejowego, autobusem linii F – podróż potrwa na ogół niecałe 20 minut

Co warto zobaczyć w Innsbrucku?

Miasto słynie ze wspaniałych stoków narciarskich i często właśnie z tego powodu wiele osób kupuje bilet do Innsbrucku. Warto jednak pamiętać, że w miejscu tym jest również sporo do obejrzenia. To właśnie w Innsbrucku podziwiać możemy powstały w XIV wieku Zamek cesarski Hofburg i XVI-wieczny Kościół Dworski (Hofkirche) z nagrobkiem cesarza Maksymiliana I. Warto zobaczyć też okazały Zamek Ambras oraz Katedrę św. Jakuba. W Innsbrucku znajduje się również jedna z najlepiej zachowanych średniowiecznych austriackich starówek, wraz z symbolem miasta – Goldenes Dachl (Złoty dach). Nie zapomnijmy też o odwiedzeniu Skoczni Bergisel – to właśnie na niej organizowany jest trzeci konkurs Turnieju Czterech Skoczni.

 

Bilety autokarowe do Innsbrucku

Zamiast wpisywać w wyszukiwarkę frazę tani bilet do Innsbrucku, a następnie przedzierać się przez dziesiątki stron w poszukiwaniu firm, które mają go w swojej ofercie, wejdź na stronę euroautokar.pl. Nasza wyszukiwarka połączeń autobusowych szybko podpowie Ci, którzy przewoźnicy mają wśród swoich propozycji przejazd do Innsbrucku, Ty zaś wybierzesz z listy najatrakcyjniejszą opcję. Bilet kupisz online i otrzymasz na swój telefon oraz na pocztę e-mail. Wystarczy, że przed wejściem do pojazdu okażesz go kierowcy i możesz ruszać na wspaniałą wycieczkę do Innsbrucku.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta