Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Liege

Bilety autokarowe do Liege

Bilet autokarowy do Liege kupisz jedynie u wybranych przewoźników międzynarodowych. By szybko dowiedzieć się, którzy z nim mają go w swojej ofercie, wejdź na stronę euroautokar.pl i skorzystaj z naszej wyszukiwarki połączeń autobusowych. Wpisz miejsce i termin swojego wyjazdu, a następnie wybierz z listy przejazd do Liege, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. Bilet kupisz online i otrzymasz na swój e-mail i telefon komórkowy. Wystarczy, że przed wejściem do pojazdu okażesz go kierowcy i możesz ruszać na wspaniałą wycieczkę do Liege.

</div

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta