Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Albania

Przejazdy autokarowe do Albanii

Jeszcze do niedawna Albania należała do najrzadziej odwiedzanych krajów Europy. W ostatnich latach sytuacja ta całkowicie się odwróciła; to interesujące państwo należy do turystycznej czołówki kontynentu. Za cel wypoczynkowego wyjazdu obierają ją również Polacy, zwłaszcza, że na miejsce można dostać się niedrogim transportem lądowym. Rosnącą popularnością cieszą się przejazdy autokarowe do Albanii.

Busy do Albanii – turystyczny hit

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu mało kto przewidziałby, że Albania stanie się turystycznym rajem. Kraj, na którym komunizm odcisnął mocne piętno, przez długie lata borykał się z problemami finansowymi. Na całe szczęście, Albania ma w rękawie kilka silnych asów – przepiękną przyrodę, niesamowite zabytki i widoki zapierające dech w piersiach. To właśnie dzięki tym atutom państwo od lat przyciąga do siebie turystów z całej Europy i innych zakątków świata.

Autobusy z Polski do Albanii

Warto wiedzieć, że do Albanii można dostać się również autokarem. Połączenia autokarowe rozpoczynają się w większości dużych miast, takich jak Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław. To tańsza alternatywa dla przelotu samolotem i wygodniejszy zamiennik prywatnego transportu.

Autokary do Albanii. Jak wygląda podróż?

Pamiętaj, że trasa z Warszawy do Tirany trwa około 20 godzin – podróż autokarem do Albanii musi więc odbywać się z przerwami. Oszczędnych zaciekawi fakt, że albański lek (waluta) to aktualnie 0,0036 złotego. Albania jest krajem, w którym wakacje można spędzić bez dużego uszczerbku dla portfela. Dokumentem uprawniającym Polaków do wjazdu na teren kraju jest ważny paszport lub dowód osobisty.

Tanie bilety do Albanii. Gdzie kupić?

Jeśli nie chcesz wydawać kroci na bilet samolotowy, a jednocześnie nie masz ochoty na samodzielny przejazd do Albanii, autokar okaże się idealnym rozwiązaniem. Bilety autokarowe w najlepszych cenach kupisz na stronie www.euroautokar.pl. Później wystarczy przygotować się do długiej, lecz bez wątpienia wygodnej i ciekawej podróży.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta