Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Anglia

Bilety autokarowe do Anglii bez trudu dostaniemy u wybranych, działających w Polsce międzynarodowych przewoźników. Busy do Anglii kursują z ponad 100 polskich miast, m.in. z Białegostoku, Warszawy, Gdańska, Kalisza, Krakowa, Zamościa, Siedlec, Wrocławia i Konina. Lista miejsc, do których autokary do Anglii dojeżdżają również jest bardzo długa, jako że obejmuje ponad 90 miejscowości, m.in. Londyn, Liverpool, Manchester, Cambridge, Luton, Oxford oraz Glasgow.

Przejazdy do Angli

Jak często kursują busy do Anglii i ile kosztuje bilet?

Przewozy autokarowe do Anglii realizowane są do wielu różnych miejsc kraju, dlatego trudno jednoznacznie określić, ile wyniesie cena biletu. W większości przypadków będzie się ona wahać w przedziale od 250 do 600 zł. Warto jednak zaznaczyć, że nie dotyczy to okresów promocyjnych – używając naszej zaawansowanej wyszukiwarki połączeń na stronie EuroAutokar.pl często trafić możesz na atrakcyjne rabaty i kupić swoje bilety autokarowe do Anglii w cenie niższej niż standardowa. Wyszukiwarka na bieżąco aktualizuje informacje od przewoźników, dlatego korzystając z niej, najszybciej dowiesz się o różnego rodzaju specjalnych ofertach.

Czy jadąc do Anglii trzeba mieć paszport?

31 stycznia 2020 roku Wielka Brytania formalnie przestała być członkiem Unii Europejskiej. Czy zatem aby wjechać do Anglii trzeba posiadać ważny paszport? Nie – przynajmniej do 31 grudnia 2020 roku, a więc do końca tzw. okresu przejściowego, granicę z Anglią przekraczać możemy jak dotychczas, czyli na podstawie dowodu osobistego. Co będzie potem? Na dzień dzisiejszy naprawdę trudno powiedzieć, jednak trzeba przygotować się na każdą ewentualność – być może paszporty do Anglii znowu wrócą…

Autokar do Anglii – gdzie kupić bilet?

Biletów na bus do Anglii szukać możemy oczywiście na stronach międzynarodowych przewoźników, będzie to jednak bardzo czasochłonne. Dużo lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z zaawansowanej wyszukiwarki na wspomnianej już stronie EuroAutokar.pl. Narzędzie to szybko przeanalizuje dostępne propozycje przejazdu w wybranym terminie (od kilku różnych przewoźników) i zaproponuje nam najkorzystniejsze opcje.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta