Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Austria

Austria to stosunkowo niewielkie państwo położone w Europie Środkowej. Przejazdy autokarowe do Austrii realizowane są przez wielu międzynarodowych przewoźników, którzy zapewniają komfortowe warunki podróży do tego kraju. Jak długo jedzie autokar do Austrii? Zależy to nie tylko od warunków pogodowych czy natężenia ruchu, ale również (a nawet przede wszystkim) od tego, z którego miejsca w Polsce wyruszamy i dokąd dokładnie się udajemy. Oczywiście Austria to nie tylko Wiedeń – bez problemu kupimy bilet autokarowy także do innych miast, takich jak chociażby Graz, Salzburg czy Innsbruck. Z Polski autokary do Austrii kursują m.in. z Poznania, Krakowa, Lublina, Wrocławia, Gdańska, Katowic, Warszawy oraz Białegostoku

Tanie przejazdy do Austrii

Jak często kursują busy do Austrii i ile kosztuje bilet?

Ponieważ przejazdy do Austrii ma w swojej ofercie wielu różnych przewoźników (m.in. Sindbad, Flixbus, Eurolines, PKS “Polonus”), niemal codziennie mamy możliwość udania się w podróż do tego kraju autokarem. Ile kosztuje bilet do Austrii? Ceny wahają się na ogół w granicach od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, w zależności od miasta wyjazdu i miasta docelowego. Co jakiś czas przewoźnicy międzynarodowi organizują też promocje – wówczas bilet do Austrii nabyć możemy w cenach niższych niż standardowe. 

Czy jadąc do Austrii trzeba mieć paszport?

Od roku 1995 Austria jest członkiem Unii Europejskiej – na jej teren wiedziemy zatem na paszport, ale wystarczy też sam dowód osobisty (zwracajmy uwagę na datę ważności dokumentów!)

Autokar do Austrii – gdzie kupić bilet?

Tanie bilety do Austrii? Nie trać czasu na żmudne porównywanie ofert przewoźników – zamiast tego wejdź na stronę EuroAutokar.pl i skorzystaj z naszej wyszukiwarki połączeń. Wybierz ofertę na przejazd do Austrii, która najlepiej spełniała będzie Twoje oczekiwania, kup bilet przez Internet i ruszaj w swoją wymarzoną podróż. Z nami nie musisz nawet wychodzić z domu – bilet otrzymasz na swój adres e-mail i na telefon komórkowy!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta