Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Belgia

Leżąca w południowych Niderlandach Belgia to stosunkowo niewielki kraj, który coraz chętniej odwiedzany jest przez turystów z Polski. Powodzeniem cieszą się zatem również bilety autokarowe do Belgii, które oferuje kilku liczących się na rynku międzynarodowych przewoźników. Podróż nie należy do najkrótszych, ale nie jest uciążliwa. Przeciwnie – bus do Belgii zaskakująco szybko przemierza trasę i dostaniemy się nim nie tylko do Brukseli, ale także do wielu innych miast kraju, takich jak chociażby Antwerpia, Brugia, Gandawa, Leuven czy Mons. Z Polski przewozy autokarowe do Belgii realizowane są z ponad 200 miejscowości, w tym m.in. z Katowic, Poznania, Warszawy, Wrocławia, Rzeszowa, Gdańska i Lublina.

Tanie bilety do Belgii

Jak często kursują busy do Belgii i ile kosztuje bilet?

Autobusy z Polski do Belgii kursują każdego dnia, jako że to właśnie ten kraj znajduje się na trasie przejazdów autokarowych do Wielkiej Brytanii. Cena biletu oscyluje zwykle wokół 250-280 zł, jednak często organizowane przez międzynarodowych przewoźników promocje sprawiają, że od czasu do czasu można nabyć bilety w cenach niższych. Którzy przewoźnicy mają w swojej ofercie przejazdy autokarowe do Belgii? Są to m.in. Eurolines, PKS “Polonus, Flixbus oraz Sindbad.

Czy jadąc do Belgii trzeba mieć paszport?

Belgia jest państwem członkowskim Unii Europejskiej. Przekraczając granicę tego kraju wystarczy zatem okazać dowód osobisty. Oczywiście ważny paszport również uprawnia do wjazdu na teren Belgii, jednak nie jest on dokumentem niezbędnym, tak jak ma to miejsce w przypadku krajów nienależących do UE.

Autokar do Belgii – gdzie kupić bilet?

Bilety do Belgii w atrakcyjnych cenach znajdziesz na witrynie EuroAutokar.pl. Wybierz termin wyjazdu i miasto, do którego chcesz się udać. Nasza zaawansowana wyszukiwarka znajdzie dla Ciebie co najmniej kilka opcji dostępnych połączeń i poinformuje Cię o czasie podróży oraz o cenie biletu. Już dziś sprawdź, który przejazd z Polski do Belgii odpowiada Ci najbardziej, kup bilet online (otrzymasz go w formie elektronicznej na swój adres e-mail i na telefon komórkowy) i ruszaj w swoją wymarzoną podróż – autokary Polska Belgia czekają na Ciebie!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta