Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Białoruś

Granicząca z Polską Białoruś to państwo leżące w Europie Wschodniej, bez dostępu do morza. Bilety autokarowe na Białoruś znajdziemy w ofercie wielu przewoźników międzynarodowych. Podróż jest komfortowa i nie trwa długo, zwłaszcza gdy wyruszymy z któregoś z miast przy wschodniej granicy. Naszym celem może być oczywiście stolica (Mińsk), jednak bez problemu dojedziemy autokarem również do Grodna, Brześcia, Mohylewa, Bobrujska czy Witebska. Autokary na Białoruś kursują z ponad 100 polskich miejscowości, m.in. z Warszawy, Białegostoku, Lublina, Gdyni, Poznania, Wrocławia i Katowic.

Przewozy autokarowe na Białoruś

Jak często kursują busy na Białoruś i ile kosztuje bilet?

Bilety autokarowe na Białoruś znajdziemy w ofercie takich firm jak Eurolines, Sindbad, Flixbus i PKS “Polonus”. Kursy odbywają się we wszystkie dni tygodnia, a jeśli chodzi o ceny, to bilet na Białoruś na ogół kosztował będzie od 100 do 300 zł, w zależności od miejsca docelowego i miasta, z którego wyjeżdżamy. Oczywiście co jakiś czas międzynarodowi przewoźnicy organizuję też promocje na swoje usługi – wówczas nasz przejazd autokarowy na Białoruś może okazać się jeszcze tańszy.

Czy jadąc na Białoruś trzeba mieć paszport?

Tak – przekraczając granicę z Białorusią trzeba okazać ważny paszport. Co więcej, konieczna może okazać się również wiza, ale na przykład strefy turystyczne “Kanał Augustowski”, “Brześć”, a także Port Lotniczy w Mińsku objęte zostały ruchem bezwizowym (więcej szczegółów: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/bialorus).

Autokar na Białoruś – gdzie kupić bilet?

Wejdź na stronę EuroAutokar.pl, skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki połączeń autobusowych i kup bilet na Białoruś w atrakcyjnej cenie! Korzystając z udostępnionego przez nas narzędzia szybko porównasz ze sobą oferty różnych przewoźników, dowiesz się o aktualnych promocjach i wybierzesz propozycję przejazdu na Białoruś, która najlepiej spełniała będzie Twoje oczekiwania.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta