Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Chorwacja

Chorwacja to państwo położone na pograniczu Europy Środkowej i Europy Południowej, nad Morzem Adriatyckim. U międzynarodowych przewoźników bez problemu kupić można bilety autokarowe na Chorwację. Podróż, choć nie należy do najkrótszych, jest wyjątkowo komfortowa. Przejazd autokarem na Chorwację to możliwość dostania się nie tylko do stolicy kraju – Zagrzebia, ale także do innych miejscowości, jak chociażby Split czy Dubrownik. Z Polski autobusy na Chorwację kursują z ponad 100 miejscowości, m.in. z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Gdańska

Bilet na autokar do Chorwacji

Jak często kursują busy na Chorwację i ile kosztuje bilet?

Autokary na Chorwację kursują praktycznie codziennie w sezonie letnim i kilka razy w tygodniu poza nim. Bilety, oferowane przez m.in. takich przewoźników jak Flixbus, PKS “Polonus”, Sindbad czy Eurolines, kosztują zwykle od 300 do 500 zł. Oczywiście można dostać je taniej, gdy akurat trafimy na promocję. Czas przejazdu na Chorwację, podobnie jak cena biletu, uzależniony będzie od tego z jakiego miasta wyjeżdżamy i w które miejsce się wybieramy. 

Czy jadąc na Chorwację trzeba mieć paszport?

Chorwacja jest od roku 2013 członkiem Unii Europejskiej, dlatego granicę tego kraju możemy przekroczyć okazując paszport, ale wystarczy również sam dowód osobisty. Bez wizy na terenie Chorwacji przebywać możemy do 90 dni. 

Autokar na Chorwację – gdzie kupić bilet?

Chcesz kupić bilet autokarowy na Chorwację? Oferty przewoźników znajdziesz teraz w jednym miejscu. Wejdź na EuroAutokar.pl i skorzystaj z naszej wyszukiwarki połączeń, wpisując miejsce docelowe i datę swojego wyjazdu. Wybierz najlepszą ofertę i ruszaj w swoją wymarzoną podróż!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta