Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Czarnogóra

Autokary do Czarnogóry. Odwiedź Bałkany busem!

Czarnogóra to państwo znajdujące się na Półwyspie Bałkańskim. Choć jest niewielka, posiada całe mnóstwo atutów, wśród których wyróżnić należy przede wszystkim zdumiewającą przyrodę i piękne plaże. Ci, którzy chcą poznać piękno Czarnogóry mogą odwiedzić ją również autokarem. Dowiedz się, jak przygotować się do podróży.

Połączenia autobusowe do Czarnogóry

Czarnogóra to znakomite miejsce do letniego wypoczynku, bowiem na turystów czekają tu wspaniałe i urozmaicone przyrodniczo wybrzeże, a także łagodny klimat. W sezonie wakacyjnym słynne kurorty zapraszają bogactwem znakomitych restauracji.

Co ciekawe, z roku na rok Czarnogórą interesuje się coraz więcej Polaków. Aby dostać się na Bałkany, nie trzeba decydować się na drogi lot samolotem czy własny transport. Chętnie wybieranym rozwiązaniem są wycieczki autokarowe. Jak zorganizować wycieczkę busem do Czarnogóry?

Autokary z Polski do Czarnogóry

Busem do Czarnogóry dojedziesz niemal z każdego dużego polskiego miasta. Połączenia rozpoczynają się m.in. w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Podróż na trasie Warszawa-Podgorica trwa około 18 godzin – warto więc być przygotowanym na dłuższy pobyt w autokarze. Busy zatrzymują się w miastach, takich jak Podgorica, Bar, Budva, Tivat.

Na tak długą drogę warto zabrać ze sobą przekąski, napoje i coś do czytania. Trzeba jednak wiedzieć, że trasa do Czarnogóry przebiega przez bardzo interesujące tereny, w tym Słowację, Węgry, Serbię. Podróż autokarem sama w sobie okaże się niezapomnianym przeżyciem. Koniecznie zabierz aparat fotograficzny!

Pamiętaj, że przejazd z Polski do Czarnogóry jest możliwy na podstawie dowodu osobistego, jeśli Twój pobyt nie przekroczy 30 dni. Po tym czasie, w Czarnogórze należy obowiązkowo posiadać ważny paszport.

Bilety autokarowe do Czarnogóry

Wycieczka z Polski na południe Europy nie musi być droga. Na podróży do Czarnogóry możesz zaoszczędzić, kupując bilety na stronie www.euroautokar.pl w najlepszych cenach. Sprawdź dostępne połączenia i zaplanuj podróż na Bałkany w dowolnym terminie!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta