Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Dania

Leżąca w Europie Północnej Dania to najmniejsze z państw nordyckich – liczba jego mieszkańców to nieco ponad 5,8 mln osób. Bilety do Danii oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Z Polski autokarem dojedziemy nie tylko do Kopenhagi, ale także do Aarhus, Charlottenlund, Aalborg, Odense i wielu innych miejscowości. Busy do Danii kursują z ponad 150 polskich miejscowości, m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Lublina i Białegostoku.

Dania - tanie bilety autokarowe

Jak często kursują busy do Danii i ile kosztuje bilet?

Przewozy autokarowe do Danii ma w swojej ofercie wiele firm (m.in. Sindbad, Eurolines, PKS “Polonus” czy Flixbus), dlatego busy do tego kraju kursują praktycznie każdego dnia. Cena biletu uzależniona jest oczywiście od miejsca wyjazdu oraz miasta docelowego. Zwykle oscyluje ona wokół 300-400 zł, jednak w promocji bilety do Danii kupić można w cenie niższej.

Czy jadąc do Danii trzeba mieć paszport?

Przekraczając granicę z Danią trzeba okazać ważny paszport lub dowód osobisty. Maksymalny okres pobytu turystycznego wynosi 3 miesiące.

Autokar do Danii – gdzie kupić bilet?

Bilety autokarowe do Danii oferuje wielu przewoźników. By wybrać najkorzystniejszą opcję, warto porównać ze sobą poszczególne oferty. W tym celu najlepiej skorzystać z gotowej wyszukiwarki połączeń autokarowych na stronie EuroAutokar.pl. Wybierz datę wyjazdu oraz miejsce docelowe i sprawdź, jakie propozycje przygotowali dla Ciebie przewoźnicy. Kup tanio bilet online i ruszaj w swoją wymarzoną podróż!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta