Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Estonia

Przewozy autokarowe do Estonii

Estonia to mały i ciekawy kraj, który transportem drogowym można przemierzyć w zaledwie jeden dzień. I choć nie jest to państwo, które przychodzi na myśl jako pierwsze miłośnikom podróży, zapewniamy, że jest warte odwiedzenia. Zwłaszcza, że sama wycieczka nie wiąże się z dużymi kosztami – wystarczy zdecydować się na przewozy autokarowe do Estonii. Zdradzamy, jak odpowiednio przygotować do takiej podróży.

Położona nad Morzem Bałtyckim Estonia w ostatnich latach staje się częstym celem podróży. Piękno tego kraju decyduje się odkrywać coraz więcej Polaków. Co istotne, planując wycieczkę nie trzeba brać pod uwagę jedynie pociągu czy samolotu. Autokary do Estonii z Polski dojeżdżają w około 10 godzin. Taka forma podróżowania może być wygodna (zwłaszcza, jeśli wybierzesz kurs nocny), a przede wszystkim o wiele tańsza.

Autobusy z Polski do Estonii

Jak dostać się autokarem do Estonii? Dziś nie stanowi to żadnego problemu – autokary odjeżdżają niemal ze wszystkich dużych miast, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Katowice i inne. Duża ilość dostępnych połączeń sprawia, że każdy bez problemu zaplanuje podróż do Estonii w dogodnym dla siebie terminie.

Busem do Estonii. Jak się przygotować?

Jadąc autokarem do Estonii, warto zadbać o swój komfort w trakcie podroży. Podczas 10-godzinnej trasy, warto mieć pod ręką coś do picia oraz przekąski. Co się tyczy dokumentów niezbędnych do odwiedzenia Estonii najważniejsze, abyś posiadał ważny dowód osobisty. Paszport nie jest konieczny, ponieważ Estonia pozostaje członkiem strefy Schengen.

Odwiedzając busem Estonię na dłużej, warto wyrobić sobie kartę EKUZ, która obywateli Polski uprawnia do korzystania z zagranicznej publicznej służby zdrowia.

Gdzie kupić bilety autokarowe do Estonii?

Podróż autokarem do Estonii to tańsza alternatywa dla lotów samolotem i prywatnego transportu. Tanie bilety kupisz na stronie www.euroautokar.pl. Już dziś wybierz interesujący Cię kurs i zaplanuj niezapomnianą podróż do tego magicznego kraju!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta