Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Francja

Francja to wyjątkowy, różnorodny kraj, który odwiedzającym ma wiele do zaoferowania. Dzięki temu, że znajduje się stosunkowo blisko Polski, wiele osób porzuca myśl o lotach samolotem czy przejazdach prywatnym transportem. Coraz częstszym wyborem są autokary do Francji. Dowiedz się, jak przygotować się do podróży do kraju wina, sera i sztuki.

Tanie bilety autokarowe do Paryża

Przejazdy autokarowe do Francji

Przewozy autokarowe do Francji to jedna z najpopularniejszych form transportu do położonego na zachodzie Europy kraju. Czas przejazdu pomiędzy Warszawą, a Paryżem trwa około 14 godzin. Ponadto, bilety autokarowe do Francji są znacznie tańsze od biletów samolotowych. Autokary do Francji odjeżdżają z niemal wszystkich, większych Polskich miast. Połączenia autokarowe do Francji są możliwe np. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Katowic.

Przejazd z Polski do Francji. Jak się przygotować?

Planujesz podróż autokarem do Francji? Mamy dobre wieści – nie musisz się do niej przygotowywać w żaden szczególny sposób. Francja, jako członek Unii Europejskiej oraz Schengen, wymaga od przyjezdnych dokumentu identyfikacyjnego takiego, jak dowód osobisty. Nie musisz więc zabierać ze sobą paszportu. Jeśli jednak planujesz dłuższy pobyt we Francji, polecamy wyrobić kartę EKUZ, która uprawnia do korzystania z zagranicznej opieki zdrowotnej.

Poza tym, Twój bagaż, który zabierasz do Francji powinien być dostosowany do celu Twojej podróży. Turyści powinni zaopatrzyć się w przewodniki i mapy, które ułatwią zwiedzanie największych francuskich atrakcji. Jeśli jedziesz autobusem do Francji w celach zarobkowych, informacji na temat niezbędnego ekwipunku możesz zasięgnąć u pracodawcy.

Tanie bilety autokarowe do Francji

Jeśli udało nam się Cię przekonać do podróży do autokarem do Francji, zajrzyj na stronę EuroAutokar.pl. Znajdziesz tam bilety do największych francuskich miast w rewelacyjnych cenach. Duża częstotliwość kursów sprawia, że bez problemu znajdziesz połączenie, które idealnie wpasuje się w Twoje plany.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta