Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Hiszpania

Hiszpania jest krajem, który polscy turyści odwiedzają wyjątkowo chętnie. I trudno się dziwić – lato trwa tam o wiele dłużej, zimy są łagodniejsze, hiszpańska kuchnia smakuje wyśmienicie, a piękne krajobrazy (nie tylko te nadmorskie) nie mają sobie równych. To również prawdziwy raj dla osób kochających zabytki i szeroko pojętą kulturę. Bilety autokarowe do Hiszpanii kupić można u wybranych przewoźników międzynarodowych. Miasta docelowe to nie tylko Madryt czy Barcelona, ale również Valencia, Girona, Almeria, Benissa, Malaga i wiele, wiele innych. Busy do Hiszpanii kursują z kilkudziesięciu polskich miejscowości, m.in. z Krakowa, Katowic, Lublina, Warszawy, Wrocławia, Gdańska i Poznania.

Bilet na autokar do Hiszpanii

Jak często kursują busy do Hiszpanii i ile kosztuje bilet?

Autokary Polska Hiszpania jeżdżą z różną częstotliwością, jednak, co zrozumiałe, zdecydowanie więcej kursów odbywa się w okresie wakacyjnym. Ile kosztują bilety do Hiszpanii? Trudno odpowiedzieć na to pytanie precyzyjnie, jako że ceny uzależnione są zarówno od miejsca wyjazdu, jak i od celu podróży. Można przyjąć, że na ogół wahają się one w przedziale 600-800 zł, jednak oferujący je przewoźnicy (m.in. Flixbus, Sindbad, Eurolines i PKS “Polonus”) organizują od czasu do czasu atrakcyjne promocje – wówczas przejazd z Polski do Hiszpanii może okazać się jeszcze tańszy.

Czy jadąc do Hiszpanii trzeba mieć paszport?

Ponieważ cała Hiszpania należy do strefy Schengen, kupując bilety autokarowe do Hiszpanii nie musimy obawiać się, że na granicy z tym krajem zostaniemy poproszeni o okazanie paszportu – w zupełności wystarczy nam ważny dowód osobisty.

Autokar do Hiszpanii – gdzie kupić bilet?

Połączenia autobusowe do Hiszpanii oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Trudno byłoby porównać wszystkie dostępne propozycje wchodząc na strony internetowe każdego z nich, a tym bardziej dzwoniąc czy wysyłając e-maile do ich biur obsługi. Na szczęście istnieje lepsze rozwiązanie. Na EuroAutokar.pl bilety na busy do Hiszpanii kupić możesz online 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – bez kolejek i bez wychodzenia z domu. Co więcej, wybierając termin podróży, otrzymasz listę ofert na połączenia autokarowe do Hiszpanii od co najmniej kilku różnych przewoźników. Bez problemu porównasz je ze sobą, wybierzesz najkorzystniejszą opcję, a swoje bilety do Hiszpanii otrzymasz w formie elektronicznej na swój telefon oraz e-mail.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta