Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Holandia

Holandia to kraj wiatraków, tulipanów i zabawy. Nic dziwnego, że każdego roku tak wielu Polaków decyduje się odwiedzić Królestwo Niderlandów. Coraz więcej osób rezygnuje z podróży samolotem , czy pociągiem – rosnącą popularnością cieszą się autokary. Dowiedz się, skąd są możliwe połączenia autokarowe do Holandii i jak przygotować się do wycieczki.

Tanie bilety autokarowe do Holandii

Holandia kusi pięknem krajobrazu, a także swobodnym stylem życia. To częsty cel podróży osób, które chcą spędzić niezapomniany urlop, ale także podreperować swój budżet – wielu Polaków wciąż podróżuje do Holandii, by znaleźć dorywczą pracę. Niezależnie od powodu podróży, do Holandii warto jechać autokarem. To rozwiązanie wygodne, a przede wszystkim o wiele tańsze od innych opcji przejazdu.

Busy do Holandii – podróż bez przeszkód

Ciekawostką jest to, że Amsterdam – stolica Holandii – leży praktycznie na tej samej szerokości geograficznej, co Warszawa. Przejazd z Polski do Holandii odbywa się więc niemal w linii prostej. Ile trwa podróż? Z Warszawy do Amsterdamu autokarem dostaniesz się w około 12 godzin.

Połączenia autobusowe do Holandii są dziś możliwe praktycznie ze wszystkich dużych, polskich miast. Busy do Holandii odjeżdżają z Krakowa, Wrocławia, Katowic czy Poznania. Dowiozą Cię nie tylko do Amsterdamu, ale i innych miejscowości, jak Haga, Eindhoven, Rotterdam.

Autobusem z Polski od Holandii. Jak się przygotować?

Dokumentem uprawniającym Polaków do podróży do Holandii jest ważny dowód osobisty bądź paszport. Przed wycieczką upewnij się, że Twoje dokumenty są aktualne. Poza tym, decydując się na podróż busem do Holandii, należy być przygotowanym na dłuższy pobyt w autokarze. Warto zaopatrzyć się w przekąski i coś do czytania.

Tanie bilety autokarowe do Holandii

Czy do Holandii można podróżować tanio? To możliwe, zwłaszcza, jeśli wybierzesz podróż autokarem. Na stronie EuroAutokar.pl znajdziesz wiele połączeń z Polski do Holandii oraz bilety autokarowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź i zaplanuj podróż już dzisiaj!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta