Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Irlandia

Autokarem do Irlandii? Tak, to możliwe. Coraz więcej osób porzuca myśl o przelocie samolotem do kraju św. Patryka na rzecz komfortowych, a przede wszystkim tańszych przejazdów autokarowych. Jak dostać się autokarem do Irlandii i gdzie kupić bilety w najkorzystniejszych cenach?

Autokary do Irlandii z Polski

Choć autokar do Irlandii rzadko jest pierwszą myślą osób, które planują podróż w te rejony warto wiedzieć, że w dzisiejszych czasach takie rozwiązanie nie stanowi żadnego problemu. Transporty docierają w okolice samego Liverpoolu, skąd przez Morze Irlandzkie w kilka godzin można dostać się na kolejną wyspę promem. Aby dotrzeć do Irlandii, nie musisz czatować na najtańsze bilety samolotowe – bilety autokarowe przez cały rok pozostają w świetnych cenach.

Jak dojechać autokarem do Irlandii?

Przewozy autokarowe do Irlandii są możliwe z wielu polskich, dużych miast, takich jak Kraków, Warszawa, Wrocław czy Katowice. Czas przejazdu z Warszawy do Liverpoolu to około 20 godzin. Następnie trzeba być przygotowanym na przeprawę promem, która trwa około 6-7 godzin.

Przejazd z Polski do Irlandii. Jak się przygotować?

Trasa autokaru do Irlandii jest długa, dlatego turysta musi być przygotowany na wielogodzinną podróż. Do autokaru warto zabrać przekąski, kocyk czy wygodną poduszkę. Czas minie szybciej w towarzystwie dobrej książki czy laptopa.

Co się tyczy samych wymaganych dokumentów, podróżując autokarem do Irlandii należy pamiętać o ważnym dowodzie osobistym. Paszport nie jest wymagany, ponieważ Irlandia pozostaje członkiem strefy Schengen. Warto pomyśleć również o wyrobieniu karty EKUZ, która pozwoli korzystać Ci z irlandzkiej opieki zdrowotnej.

Tanie bilety autokarowe do Irlandii

Bilety do Irlandii w najlepszych cenach znajdziesz na stronie www.euroautokar.pl. Czeka na Ciebie całe mnóstwo terminów połączeń, dzięki czemu zaplanujesz swoją podróż tak, jak chcesz. Już dziś zamów bilet do Irlandii i przygotuj się na wizytę w kraju zielonych wzgórz, regat morskich i świetnego piwa.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta