Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Litwa

Litwa to jeden z krajów bałtyckich, a jednocześnie państwo graniczące z Polską. Przewozy autokarowe na Litwę oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Warunki podróży są bardzo komfortowe, a przejazd nie trwa długo, zwłaszcza gdy wyruszamy z Polski Północno-Wschodniej. Warto przy tym podkreślić, że Litwa to nie tylko Wilno i Kowno – kupując bilet autokarowy do tego kraju bez problemu dotrzesz chociażby do Poniewieża, Możejek, Wisagini czy Uciany. Przejazdy autokarowe na Litwę realizowane są z ponad 150 polskich miejscowości, m.in. z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania i Białegostoku.

Jak często kursują busy na Litwę i ile kosztuje bilet?

Busy na Litwę kursują z różnych części Polski każdego dnia, a przejazdy organizują m.in. Sindbad, PKS “Polonus”, Flixbus oraz Eurolines. Ile kosztuje bilet autokarowy na Litwę? Tutaj wiele zależy od miejsca naszego wyjazdu i miejsca docelowego, jednak w uproszczeniu można przyjąć, że ceny biletów wahają się w przedziale od 50 do 200 zł. Mowa tu oczywiście o cenach standardowych, jednak trzeba pamiętać, że wielu przewoźników co jakiś czas organizuje różnego rodzaju promocje na przejazdy na Litwę i wówczas cena biletu może być znacznie niższa.

Czy jadąc na Litwę trzeba mieć paszport?

Aby dostać się na terytorium Litwy wystarczy nam ważny dowód osobisty. Na granicy możemy oczywiście okazać zamiast niego również paszport, jednak nie jest to dokument obowiązkowy (od 1 maja 2004 roku Litwa jest państwem członkowskim Unii Europejskiej).

Autokar na Litwę – gdzie kupić bilet?

Chcesz kupić bilety na Litwę w atrakcyjnej cenie? Jeśli tak, koniecznie wejdź na stronę EuroAutokar.pl i skorzystaj z naszej wyszukiwarki połączeń autokarowych. Podaj datę wyjazdu i miejsce docelowe, a dowiesz się, jakie oferty przygotowali dla Ciebie międzynarodowi przewoźnicy. Wybierz tę najkorzystniejszą i kup bilet online!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta