Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Norwegia

Choć Norwegii z całą pewnością nie można uznać za turystyczny kurort, rokrocznie przybywa do niej mnóstwo przyjezdnych. Co jest tego powodem? Obcokrajowcy odwiedzają kraj głównie z powodów zarobkowych, jednak nie brakuje i tych, którzy chcą podziwiać największy atut tej części świata – jej unikalną naturę. Najwygodniejszym sposobem na podróż są przewozy autokarowe do Norwegii.

Bilety do Norwegii – krainy malowniczych fiordów

Polacy coraz częściej podróżują do Norwegii w celach zarobkowych. To bogaty kraj, w którym zatrudnienie pozwala żyć na naprawdę dobrym poziomie. Przewozy autokarowe do Norwegii popularne są szczególnie w okresie letnim, kiedy wiele osób decyduje się na podróż, by wykonywać różne prace sezonowe.

Do Norwegii dostaniesz się z większości dużych polskich miast. Możesz skorzystać z przewozów autokarowych z Warszawy, Krakowa, Wrocławia czy Gdańska. Ile trwa podróż? Przejazd autokarem do Norwegii (na trasie Warszawa-Oslo) wynosi średnio 17 godzin.

Autokar do Norwegii to rozwiązanie tańsze i wygodniejsze od samolotu lub prywatnego samochodu, a także szybsze od transportu statkiem. Nic dziwnego, że autokary do Norwegii cieszą się rosnącą popularnością.

Podróż do Norwegii. Jak się przygotować?

Przede wszystkim, spakuj odpowiednią odzież. Norwegia słynie z surowego klimatu, dlatego w Twoim bagażu nie może zabraknąć ciepłych ubrań. Nie muszą być to ubrania zimowe, jednak warto zabrać rzeczy, które pozwolą Ci się ubrać „na cebulkę”. Z drugiej strony, w Norwegii zdarza się również ostre słońce; warto mieć pod ręką krem z UV.

Choć Norwegia nie należy do Unii Europejskiej, pozostaje w strefie Schengen, dlatego w podróż nie musisz zabierać paszportu – wystarczy dowód osobisty. Warto natomiast odpowiednio wcześniej wymienić złotówki na korony norweskie.

Bilety autokarowe do Norwegii

Gdzie szukać biletów autokarowych do Norwegii w najlepszych cenach? Sprawdź stronę EuroAutokar.pl. Znajdziesz tu mnóstwo połączeń autobusowych z Polski do Norwegii. Zaplanuj udaną podróż już dziś!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta