Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Serbia

Przewozy autokarowe do Serbii

Serbia z całą pewnością nie należy do najpopularniejszych państw Bałkanów. Dla wielu osób stanowi ona jedynie jeden z punktów na trasie prowadzącej do Albanii czy Czarnogóry, które przyciągają przede wszystkim dostępem do morza. Pomimo jego braku, Serbia może być naprawdę świetnym miejscem na spędzenie urlopu – zwłaszcza, że dla turystów z Polski jest bardzo tania. Ponadto, do Serbii możesz dostać się niedrogim, wygodnym przewozem autokarowym.

Busy z Polski do Serbii

Dlaczego warto zdecydować się na przejazd z Polski do Serbii? Ten mało popularny kierunek turystyczny skrywa bogactwo zabytków, niesamowitą kulturę i przepiękne krajobrazy. To idealne miejsce, jeśli zależy Ci na poczuciu prawdziwego ducha Bałkanów. Na uwagę zasługują przede wszystkim miasta Belgrad, Nisz czy Nowy Sad. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Do Serbii z Polski można dostać się zarówno prywatnym transportem, jak i samolotem. Te środki nie należą jednak do najtańszych; o wiele bardziej ekonomicznym rozwiązaniem okażą się autokary do Serbii.

Taką formę transportu warto rozważyć zwłaszcza, że rzewozy autokarowe do Serbii są możliwe praktycznie z każdej większej polskiej miejscowości. Warto sprawdzić oferty biletów na wyjazdy z Warszawy, Krakowa, Wrocławia czy Katowic. Najszybsze autokary pokonują trasę Warszawa-Belgrad w czasie 20 godzin.

Autokarem do Serbii. Jak przygotować się do podróży?

Obywatele Polski na terytorium Serbii mogą wjechać na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego – nie ma obowiązku wizowego.

Przygotowując się do wycieczki, warto wciąć pod uwagę stosunkowo długi czas przejazdu do Serbii. Zabierz ze sobą coś do picia, przekąski i dobrą lekturę. Ciekawa trasa, przebiegająca m.in. przez Słowację i Węgry, zapewni Ci wiele niezapomnianych widoków.

Tanie bilety autokarowe do Serbii

Jak podróżować do Serbii tanio? Najlepszym wyborem będzie autokar. Sprawdź bilety na stronie www.euroautokar.pl i zaplanuj wyjazd do Serbii w dogodnym terminie. Życzymy udanej podróży!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta