Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Szwajcaria

Szwajcaria to niewielki, a zarazem bardzo wyjątkowy kraj. Jej mieszkańcy są bardzo dumni z rodzimej historii i kultury. Nic dziwnego – Szwajcaria naprawdę ma się czym pochwalić. Wiele osób wciąż sądzi, że podróż do tego państwa wiąże się z dużymi wydatkami. Niech Was jednak nie zmyli jego pozorna niedostępność finansowa – wyjazd może być udany i tani zwłaszcza, że alternatywą dla samolotu są przewozy autokarowe do Szwajcarii.

Autobusy do Szwajcarii – tanie podróżowanie

Szwajcaria przyciąga swoją nowoczesnością i wyjątkową historią. Wiele osób udaje się tu również w celach zarobkowych. Choć państwo to kojarzone jest z bogactwem i bardzo wysokimi cenami warto wiedzieć, że sama podróż do Szwajcarii wcale nie musi kosztować wiele. Jak to możliwe? To proste: zamiast stawiać na samolot lub drogi przejazd samochodem, wybierz bilety autokarowe do Szwajcarii i udaj się w komfortową, a zarazem niedrogą podróż.

Ciekawostką jest to, że formalnie Szwajcaria nie ma stolicy. Nieoficjalnie nazywa się nią Berno, które jest aktualną siedzibą szwajcarskiego rządu. Do najpopularniejszych miast należą m.in. Genewa i Zurych. A ile trwa przejazd autokarem do Szwajcarii? Przykładowa trasa: Warszawa-Zurych, to około 14 godzin jazdy, a zatem dość sporo.

Dużym udogodnieniem jest to, żebecnie busem do Szwajcarii dostaniesz się z każdego dużego, polskiego miasta. Warto sprawdzić atrakcyjne cenowo połączenia odbywające się z Warszawy, Katowic, Krakowa czy Wrocławia.

Busem do Szwajcarii – przygotowanie

Kilkunastogodzinna podróż autokarem wymaga przygotowania. Warto zaopatrzyć się w przekąski i coś, co zajmie Ci ciekawie czas – np. dobrą książkę. Dokumentem uprawniającym do wjazdu na teren kraju jest ważny paszport lub dowód osobisty.

Tanie bilety autokarowe do Szwajcarii

Czy do Szwajcarii można podróżować niewielkim kosztem? Odpowiadamy: jak najbardziej! Sprawdź stronę www.euroautokar.pl, gdzie znajdziesz mnóstwo połączeń autokarowych do Szwajcarii z wielu polskich miast.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta