Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Szwecja

Szwecja to kraj w Europie Północnej i jedno z państw skandynawskich. Komfortowe przejazdy autokarowe do Szwecji oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Jak długo trwa podróż? To zależy oczywiście zarówno od miejsca, z którego wyruszamy w Polsce, jak i od tego, do którego miasta w Szwecji się udajemy. Warto bowiem dodać, że autokar do Szwecji jeździ nie tylko do Sztokholmu. Wybrać możemy się nim również do innych miast, takich jak chociażby Malmö, Helsingborg, Göteborg czy Uppsala. Przejazdy do Szwecji odbywają się z bardzo wielu polskich miast, m.in. z Gdańska, Wrocławia, Warszawy, Białegostoku i Krakowa. 

Jak często kursują busy do Szwecji i ile kosztuje bilet?

Przewoźnicy międzynarodowi, tacy jak np. Eurolines, Sindbad, Flixbus czy PKS “Polonus” dokładają starań, by busy do Szwecji kursowały jak najczęściej, jednak warto upewnić się, czy w wybranym przez nas terminie taka podróż będzie możliwa. Podobnie jak w przypadku czasu dojazdu, również cena biletu do Szwecji może być różna w zależności od miejsca wyjazdu oraz miasta docelowego i wahać się od kilkuset złotych do ponad tysiąca złotych. Oczywiście co jakiś czas przewoźnicy międzynarodowi organizują atrakcyjne promocje – wówczas bilet do Szwecji będzie nas kosztował mniej.

Czy jadąc do Szwecji trzeba mieć paszport?

Szwecja od roku 1995 jest członkiem Unii Europejskiej, zatem na teren tego państwa możemy wjechać okazując paszport, jednak wystarczy również sam dowód osobisty. Pamiętajmy, by przed wyjazdem do Szwecji sprawdzić, czy nie została przekroczona data ważności naszych dokumentów. 

Autokar do Szwecji – gdzie kupić bilet?

Bilet do Szwecji możesz kupić bezpośrednio u któregoś z przewoźników międzynarodowych, jednak skąd pewność, że nie przepłaciłeś?… Mamy dla Ciebie o wiele lepsze rozwiązanie! Wejdź na stronę euroautpkar.pl i skorzystaj z naszej wyszukiwarki połączeń autokarowych do Szwecji. Z listy ofert przejazdu w danym dniu wybierz tę, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania i kup tani bilet do Szwecji przez Internet – otrzymasz go na swój telefon komórkowy i na pocztę e-mail. 

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta