Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Ukraina

Bilety autokarowe na Ukrainę oferowane są przez większość przewoźników międzynarodowych działających na terenie Polski. Bez problemu znajdziesz połączenia do wszystkich większych miast Ukrainy, takich jak chociażby Kijów, Lwów, Tarnopol, Łuck, Winnica, Czerkasy czy Odessa. Kursy realizowane są z prawie stu polskich miejscowości – m.in. z Białegostoku, Poznania, Wrocławia, Warszawy, Lublina, Krakowa, Gdańska, Łodzi i Przemyśla.

Autokary na Ukrainę

Jak często kursują busy na Ukrainę i ile kosztuje bilet?

Ukraina to duży i rozległy kraj, dlatego pytanie, jak daleko jest z Polski na Ukrainę, musi zostać postawione bardziej precyzyjne. Od granicy naszego kraju do Lwowa jest zaledwie około 120 km, ale już do Kijowa – ponad 500 km, a do Charkowa – ponad 1000 km. Autokary na Ukrainę, zwłaszcza do większych miast, kursują bardzo często (nawet kilka razy dziennie), a ceny biletów zaczynają się już od około 100 zł. Dla przykładu: z Warszawy do Lwowa podróż trwa około 8 godzin, z Krakowa do Kijowa – około 15, a z Lublina do Tarnopolu – około 8-9.

Czy jadąc na Ukrainę trzeba mieć paszport?

Aby dostać się na Ukrainę koniecznie musimy zabrać ze sobą ważny paszport – nie wjedziemy na dowód osobisty, jak ma to miejsce w przypadku krajów ze strefy Schengen. Warto o tym pamiętać, jako że celnicy nie robią tutaj żadnych wyjątków.

Autokar na Ukrainę – gdzie kupić bilet?

Przejazdy na Ukrainę znajdziesz na witrynie EuroAutokar.pl. Wybierz datę wyjazdu/powrotu i miasto docelowe i kup bilet online, bez kolejek i bez wychodzenia z domu. Nasza wyszukiwarka przeanalizuje wszystkie dostępne połączenia i zaproponuje Ci najlepsze i najkorzystniejsze cenowo opcje przejazdów autokarowych na Ukrainę od tak znanych przewoźników, jak chociażby Sindbad, Flixbus, Eurolines czy PKS “Polonus”. To firmy, które specjalizują się w tego rodzaju podróżach i są w stanie zapewnić pasażerom naprawdę komfortowe warunki przejazdu. Warto dodać, że korzystając z naszej wyszukiwarki najszybciej dowiesz się również o propozycjach biletów w cenach promocyjnych, jako że nasze narzędzie na bieżąco aktualizuje informacje dotyczące przejazdów autokarowych na Ukrainę.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta