Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Włochy

Włochy należą do jednych z najczęstszych celów turystycznych w Europie. Mnóstwo antycznych zabytków, piękno przyrody i niepowtarzalna kultura przyciągają również Polaków. Duże zainteresowanie powoduje, że zwiedzanie włoskich atrakcji nie należy do najtańszych; planując urlop w tym kraju, należy być przygotowanym na większe wydatki. Na szczęście, zaoszczędzić można na samej podróży. Zastanawiasz się, jak dojechać do Włoch, by nie wydać zbyt wiele? Świetnym rozwiązaniem będą przejazdy z Polski do Włoch autokarem. Nawet tak długa podróż busem może być świetną alternatywą dla samolotu czy prywatnego samochodu. Radzimy, jak się do nich odpowiednio przygotować.

Tanie przejazdy do Włoch

Autokary do Włoch z Polski

Dużym udogodnieniem jest to, że do Włoch dojedziesz niemal z każdego, dużego polskiego miasta. Autobusy do Włoch odjeżdżają m.in. z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia czy Poznania. Autokarem dojedziesz do największych miejscowości, takich jak Rzym, Mediolan, Wenecja i Florencja. Dzięki dużej ilości dostępnych połączeń autokarowych do Włoch, bez problemu zaplanujesz podróż w dogodnym dla siebie terminie.

Ile trwa przejazd z Polski do Włoch? Czas przejazdu z Warszawy do Rzymu to około 18 godzin. Decydując się na podróż autokarem do Włoch, warto zaopatrzyć się w coś do czytania, wygodną poduszkę i przekąski. Podróż z pewnością minie szybciej, jeśli zdecydujesz się na przejazd nocny.

Autokary Polska-Włochy. Przygotowanie do podróży

Planując wyjazd do Włoch, przygotuj się na dłuższy pobyt w autokarze. Jak wspomnieliśmy, przejazd potrwa kilkanaście godzin. Poza tym, każdy turysta powinien pamiętać o odpowiednio wczesnej wymianie waluty. Dokumentem uprawniającym do przekroczenia włoskiej granicy jest dowód osobisty lub paszport.

Tanie bilety autokarowe do Włoch

Bilety autokarowe do Włoch w najlepszych cenach kupisz na stronie EuroAutokar.pl. Zaoszczędź na podróży – dzięki temu będziesz mógł przeznaczyć większą kwotę na zwiedzanie tamtejszych atrakcji, których jest całe mnóstwo.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta