Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Obzor

Obzor – miasto na lesistych zboczach Starej Płaniny

Obzor to bułgarskie miasto leżące na wybrzeżu Morza Czarnego. Liczy około 2 tys. stałych mieszkańców. Bilet autokarowy do Obzoru mają w swojej ofercie wybrani międzynarodowi przewoźnicy, np. firma FlixBus. Jak długo trwa podróż? Zależy to nie tylko od miejsca, z którego wyjeżdżamy, ale również od liczby przesiadek. Z pewnością trzeba nastawić się na dłuższą jazdę (np. trasę Warszawa-Obzor bus pokonuje w około 45 godzin), jednak przewoźnicy dbają o to, by była ona maksymalnie komfortowa, a wspaniałe widoki za oknem to kolejny miły bonus. Ile kosztuje bilet autokarowy do Obzoru? Zwykle od 300 do 400 zł, jeśli jednak trafimy akurat na promocję, przejazd będzie nas kosztował mniej.

Główny dworzec autobusowy Obzor – połączenia z dworcem kolejowym i lotniskiem

Dworzec autobusowy w Obzorze znajduje się w odległości zaledwie 300 metrów od centrum miasta. Blisko dworca znajdziemy przystanki autobusów miejskich, a ze złapaniem taksówki również nie powinno być żadnego problemu. W mieście nie ma dworca kolejowego, a najbliższe lotnisko to międzynarodowy port w Burgas. Dostać możemy się do niego autobusem lub minibusem, które jadą do dworca autobusowego w Burgas. Tam trzeba z kolei przesiąść się w autobus nr 15, który dowiezie nas na lotnisko. Jeśli chcemy zaoszczędzić czas, możemy również skorzystać z taksówki (cenę za przejazd najlepiej ustalić z góry).

Co warto zobaczyć w Obzorze?

Kupując bilet autokarowy do Obzoru większość osób nastawia się przede wszystkim na plażowanie i kąpiele w Morzu Czarnym. I słusznie, bo miasto to może pochwalić się naprawdę pięknymi plażami (m.in. 3,5-kilometrowej długości plaża Irakli), a piękną pogodę mamy w Obzorze niemal gwarantowaną (miasteczko charakteryzuje się największą w całej Bułgarii liczbą słonecznych dni w roku). Na uwagę zasługują też piękny park oraz wysoki (12 metrów) zegar w centrum, który jest jednocześnie symbolem Obzoru. Nie będą zawiedzeni również ci wszyscy, którzy lubią odkrywać nowe smaki – w mieście znajduje się wiele restauracji, w których można spróbować regionalnych specjałów.

 

Bilety autokarowe do Obzoru

Już dziś sprawdź, którzy międzynarodowi przewoźnicy mają w swojej ofercie przejazd do Obzoru – wejdź na stronę euroautokar.pl i skorzystaj z naszej zaawansowanej porównywarki połączeń autobusowych. Bilet do Obzoru kupisz online – bez kolejek i bez wychodzenia z domu. Otrzymasz go w formie elektronicznej na swoją pocztę e-mail i na telefon komórkowy, a w dniu wyjazdu okażesz kierowcy. Nasza porównywarka połączeń na bieżąco aktualizuje dane od przewoźników – korzystając z niej, nie ominie Cię żadna atrakcyjna promocja na przejazd do Obzoru!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta