Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Bar

Przejazdy autokarowe do Baru – skarbu Czarnogóry

Gdy w Czarnogórze powiesz, że „jedziesz do Baru”, zdanie to zyska zupełnie inne znaczenie. Bar to bowiem jedna z wielu nadmorskich miejscowości, którą Czarnogóra może śmiało się chwalić. To największy port tego niewielkiego państwa, a także miejsce, w którym roi się od pięknych widoków i zabytków. Dowiedz się, jak dojechać do Baru autokarem i co warto w nim zwiedzić.
Jeśli zależy Ci na zwiedzeniu bałkańskiego wybrzeża, Bar okaże się strzałem w dziesiątkę. To niewielkie miasteczko, którego z pewnością nie można nazwać największym turystycznym kurortem. Jednak dzięki temu, Bar spełni oczekiwania osób, które marzą o spokojnym wypoczynku w pięknym otoczeniu. Wiedząc, gdzie poszukiwać najciekawszych atrakcji, w Barze spędzisz niezapomniany urlop.

Przejazd do Baru z Polski

Bar to ważny węzeł komunikacyjny, dlatego łatwo dojechać do niego z różnych części Europy, w tym także z Polski. Dworzec autobusowy Bar znajduje się w centrum miasta, tuż obok głównej stacji kolejowej. Jeśli w dalszą podróż chcesz udać się samolotem, zamów taksówkę, która zawiezie Cię do położonej o 46 km dalej Podgoricy.

Busem do Baru – najlepsze atrakcje

Co warto zobaczyć w niepozornej miejscowości Bar? To miasteczko skrywa wiele tajemnic.

  • Ruiny starego Baru

U podnóża pasma Rumija znajdują się ruiny starego miasta Bar. Kamienno-ceglana zabudowa robi piorunujące wrażenie.

  • Wybrzeże Bar

Jak wspomnieliśmy, Bar jest miastem portowym – obecność tutaj nie może obyć się bez odwiedzenia wybrzeża.

  • Centrum miasta Bar

Choć Bar jest niewielki i mało zaludniony, środkowa część miasta ma sporo do zaoferowania turystom zainteresowanym historią. Można znaleźć tu stare kamieniczki, kapliczki, pozostałości dawnych murów miejskich. A to wszystko w towarzystwie niepowtarzalnej bałkańskiej przyrody.

Bilety autokarowe do Baru – gdzie kupić?

Tanie bilety autokarowe do malowniczego Baru znajdziesz na stronie www.euroautokar.pl. Sprawdź dostępne połączenia i zamów bilety na niezapomnianą wycieczkę na Bałkany. Bar z pewnością zapadnie Ci w pamięć.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta