Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Budva

Autokary do Budvy – czarnogórskiego raju

Budva to największe miasto w Czarnogórze umiejscowione nad morzem. To również bardzo popularny ośrodek turystyczny, który rokrocznie przyciąga mnóstwo gości z całego świata, przede wszystkim zaś z Rosji. Jeśli poszukujesz miejsca idealnego na rajskie wakacje, warto wybrać właśnie Rivierę Budvańską – zwłaszcza, że dostaniesz się na nią również autokarem.

Budva – największe wczasowisko Czarnogóry
Na liście najsłynniejszych miejscowości Czarnogóry, Budva zajęłaby z pewnością zaszczytne miejsce. Ten piękny kurort słynie przede wszystkim z zatoki Jaz, mieszczącej się przy dużej, piaszczystej plaży. Ciekawostką jest to, że Budva w czasach Jugosławii słynęła ogromnej z plaży nudystów.

Autokary do Budvy – jak dojechać?

Aby przekonać się o pięknie Budvy na własne oczy, możesz wybrać tani i wygodny transport w postaci autokaru. Do Budvy dojedziesz z większości dużych polskich miast, takich jak Warszawa, Wrocław czy Kraków.

Dworzec autobusowy Budva Bus Station mieści się w samym centrum miasta. Od portu lotniczego w mieście Tivat dzieli go niespełna 20 km. Po nadmorskiej Budvie najlepiej przemieszczać się publicznym transportem.

Przewozy do Budvy: co warto zobaczyć?

Pomimo, że Budva to typowy wakacyjny kurort, nie brak tu ciekawych atrakcji turystycznych.

  • Stare miasto Budva

Zabytkowa zabudowa starówki robi wrażenie – zwłaszcza, że niemal w całości została odbudowana po wielkim trzęsieniu ziemi. W starej Budvie można poczuć klimat prawdziwej Czarnogóry.

  • Busy do Budvy – odwiedź zatokę Jaz

Jak wspomnieliśmy, zatoczka Jaz to jeden z najważniejszych punktów Budvy. To idealne miejsce do plażowania i uprawiania sportów wodnych. Widok zapiera dech w piersiach.

  • Mury obronne

Miasto Budva wciąż otoczone jest starymi murami obronnymi, które dodają mu niepowtarzalnego charakteru.

Bilety autokarowe do Budvy

Zainteresowany zwiedzeniem Budvy? Wejdź na stronę www.euroautokar.pl i kup bilety autokarowe w najlepszej cenie. Zaplanuj podróż w dowolnym terminie i przygotuj się na wakacje w jednej z najpiękniejszych miejscowości Czarnogóry.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta