Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Tivat

Autokary do Tivatu – miasta wielu kultur

Dzięki wieloletnim wpływom z okolicznych państw, Tivat w Czarnogórze zachwyca bogactwem zróżnicowanej przyrody i nietuzinkową zabudową. Zdaniem wielu, jest to jedno z najbardziej luksusowych miasteczek na wybrzeżu Czarnogóry. Chcąc poznać je osobiście, postaw na tani i wygodny transport autokarem.

Autokary Polska – Tivat

Czemu warto odwiedzić właśnie Tivat? To jedno z najpiękniejszych miast Czarnogóry, które znane jest m.in. z unikatowej roślinności. W dawnych czasach do Tivatu marynarze transportowali różne gatunki roślin z całego świata – np. oleandry, euakliptusy, magnolie. To właśnie dzięki temu dziś miasto Tivat oślepia turystów feerią barw i zapachów.

Przewozy autokarowe do Tivatu

Do Tivatu dostaniesz się nie tylko samolotem, ale także autokarem. Dworzec autobusowy Tivat Bus Station znajduje się przy ul. Dalmatinske II, a więc w centrum miejscowości. Lotnisko od dworca dzieli zaledwie 5 minut jazdy samochodem lub autobusem.

Warto wiedzieć, że do Tivatu dojedziesz z większości dużych polskich miast. To długa trasa, dlatego decydując się na przejazd z Polski do Tivatu autokarem, na biletach możesz zaoszczędzić naprawdę sporo.

Autobusem do Tivatu. Co zwiedzić?

Wycieczki do Tivatu nie zapomni nikt. To idealne miejsce na wakacje z rodziną lub przyjaciółmi. Odwiedzając miasto ogrodów koniecznie zobacz te atrakcje!

  • Wyspa Kwiatów

Wyspa Kwiatów na wybrzeżu Adriatyku to miejsce niezwykłe. Bujna roślinność pozwala odpocząć w cieniu, a mnóstwo restauracji daje możliwość zjedzenia posiłku w zachwycającym otoczeniu.

  • Busy do Tivatu – szlaki turystyczne

Na aktywnych w Tivacie czekają liczne szlaki turystyczne dostosowane do kolarstwa i spacerów.

  • Porto Montenegro

To najbardziej ekskluzywna marina na całym wybrzeżu. Jej przepych robi wrażenie, podobnie jak drogie jachty, które dobijają do pobliskiego portu.

Bilety autokarowe do Tivatu

Odwiedź Tivat autokarem – to tanie i wygodne. Sprawdź połączenia na www.euroautokar.pl i już dziś wybierz termin swojej wycieczki. Gwarantujemy, że Tivat Cię oczaruje!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta