Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Ulcinj

Przewozy autokarowe do Ulcinj – ezgotycznego zakątka Czarnogóry

Ulcinj wśród polskich turystów cieszy się ogromną popularnością dzięki swojemu niepowtarzalnemu charakterowi, przypominającym nieco egzotyczne kraje muzułmańskie. Wszystko to dzięki bliskości Albanii, która na klimat panujący w Ulcinj ma ogromny wpływ. Jak dojechać autokarem do Ulcinj? Mamy kilka cennych wskazówek.

Busy do Ulcinj – czarnogórskiego raju

Ulcinj to jedno z najcieplejszych miast na całym wybrzeżu Czarnogóry. Tutaj woda morska latem osiąga temperaturę 27 stopni. Rozległe plaże, ciekawe zabytki i niepowtarzalna kultura z widocznymi wpływami albańskimi (60% ludności miasta do Albańczycy) sprawiają, że Ulcinj to idealne miejsce na wspaniałe wakacje.

Dodatkowo, urlop w Ulcinj nie musi być drogi. Ceny w Czarnogórze nie są wygórowane, a jeśli zdecydujesz się na podróż autokarem do Ulcinj, dodatkowo zaoszczędzisz.

Przejazdy autokarowe do Ulcinj

Aby dostać się do Ulcinj autokarem wystarczy kupić bilet i stawić się na dworcu autobusowym w jednym z dużych polskich miast, jak Kraków, Warszawa czy Wrocław. Stąd bus zawiezie Cię do dworca autobusowego Ulcinj Bus Station przy drodze 85360. W pobliżu Ulcinj nie znajduje się stacja kolejowa lub lotnisko – autokar z Polski to zatem najlepszy i najszybszy sposób na to, aby dotrzeć do tego malowniczego zakątka.

Atrakcje Ulcinj

Miłośnicy historii w Ulcinj z całą pewnością nie będą się nudzić. Ciekawym zabytkiem miasta jest cytadela z wieżą Balsića i średniowiecznymi murami obronnymi. Tuż obok można zobaczyć ruiny meczetu Paszy, który również pochodzi z czasów średniowiecznych. Warty uwagi jest także tutejszy zamek oraz pałac Venezia.

Ulcinj to również czyste i piękne plaże, wprost stworzone do wypoczynku. Po aktywnym dniu warto wybrać się na Małą Plażę lub Wielką Plażę, chwytając promienie Słońca.

Bilety autokarowe do Ulcinj

Zamów bilety na autokar do Ulcinj na stronie www.euroautokar.pl. To najszybszy i najwygodniejszy sposób na zaplanowanie wspaniałych wakacji w Czarnogórze.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta