Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Horsens

Horsens to duńskie miasto położone na trasie Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Bilet do Horsens oferują wybrani międzynarodowi przewoźnicy, jednak należy wziąć pod uwagę, że podróż może łączyć się z przesiadkami, w tym także przesiadkami na pociąg. Z tego względu trudno odpowiedzieć na pytanie, jak długo będzie ona trwała. Z pewnością trzeba przygotować się na to, że przejazd autokarowy do Horsens potrwa co najmniej 15 godzin. Nie powinno nas to jednak zniechęcać – przewoźnicy dbają o to, by podróż była maksymalnie komfortowa, a wspaniałe widoki za oknem będziemy wspominać jeszcze długo po powrocie. Ile kosztuje bilet autokarowy do Horsens? Tu wiele zależy od miejsca naszego wyjazdu, jednak w uproszczeniu można przyjąć, że jego cena wyniesie na ogół 250-350 zł. Oczywiście jeśli trafimy na promocję, zapłacimy za przejazd do Horsens mniej.

Główny dworzec autobusowy Horsens – połączenia z dworcem kolejowym i lotniskiem

Dworzec autobusowy Horsens Kommune Busstoppested, obsługiwany m.in. przez firmę FlixBus, mieści się przy ulicy Rådhustorvet 4. W pobliżu dworca znajdują się przystanki autobusów lokalnych. Dworzec kolejowy zlokalizowany jest przy ulicy Andreas Steenberg Plads i można dojechać do niego zarówno autobusem, jak i taksówką. Port lotniczy Billund oddalony jest o około 55 kilometrów od centrum miasta. Na lotnisko możemy dostać się nie tylko autobusem, którym na miejsce dojedziemy w około godzinę, ale również pociągiem. Najmniej ekonomicznym, choć jednocześnie najszybszym sposobem na dostanie się do portu lotniczego Billund będzie oczywiście wzięcie taksówki.

Co warto zobaczyć w Horsens?

Miasto oferuje doskonałe warunki dla uprawiania jeździectwa, pływania i surfingu, jednak kupując bilet autokarowy do Horsens warto również trochę pozwiedzać. Na uwagę zasługują m.in. barokowy Pałac Lichtenbergów, kościół klasztorny z XIII wieku, Muzeum Horsens i Muzeum Sztuki Lundon. W mieście znajduje się również najszersza ulica w Danii (promenada Søndergade), a także odbywają się w nim coroczny średniowieczny festiwal (największa taka impreza w północnej Europie) i jeden z etapów Giro d’Italia 2012. Horsens to miasto, które warto odwiedzić również dla niego samego – ma niepowtarzalny klimat i jest wyjątkowo urokliwe.

 

Bilety autokarowe do Horsens

Nie pozwól, by okazja przeszła Ci koło nosa – już dziś wejdź na stronę euroautokar.pl i sprawdź, którzy międzynarodowi przewoźnicy mają w swojej ofercie bilet do Horsens. Wpisz datę i miejsce swojego wyjazdu, a następnie wybierz z przedstawionych propozycji tę, która najbardziej Ci odpowiada. Jeśli któraś z firm organizuje właśnie promocję na przejazd autokarowy do Horsens, dowiesz się o tym jako pierwszy (nasze narzędzie na bieżąco aktualizuje dane). Bilet kupisz online i otrzymasz na swój telefon komórkowy i adres e-mail. Wystarczy, że w dniu wyjazdu okażesz go kierowcy i możesz ruszać na wspaniałą wycieczkę do Horsens!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta