Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Kolding

Kolding – pełne magii miasto w południowej Jutlandii

Kolding to miasto położone w regionie Dania Południowa. To również ważny port handlowy, a także węzeł drogowy i kolejowy. Liczy około 55 tys. mieszkańców. Przejazd autokarowy do Kolding mają w swojej ofercie wybrani przewoźnicy międzynarodowi (m.in. firma FlixBus). Podróż łączy się niekiedy z koniecznością przesiadek i trwa kilkanaście godzin. Za bilet do Kolding zapłacimy na ogół od 250 do 350 zł, warto jednak obserwować promocje, które od czasu do czasu organizują przewoźnicy. Jeśli na taką trafimy, nasz przejazd do Kolding może okazać się sporo tańszy.

Główny dworzec autobusowy Kolding – połączenia z dworcem kolejowym i lotniskiem

Dworzec autobusowy w Kolding mieści się przy ulicy Mazantigade 14, blisko dworca kolejowego. Tuż obok niego znajdziemy przystanki autobusów miejskich, które zawiozą nas do wybranych części miasta. Możemy oczywiście korzystać z taksówek, jednak musimy liczyć się ze sporym wydatkiem, jako że Dania do najtańszych krajów z pewnością nie należy. Najbliższym lotniskiem dla Kolding jest Port lotniczy Billund, z którego możemy dostać się m.in. do Rygi, Berlina i Londynu, ale również do Poznania, Krakowa i Warszawy. Połączenie z lotniskiem zapewnia m.in. linia 166. Podróż na lotnisko trwa około godziny (odległość wynosi ok. 46 kilometrów).

Co warto zobaczyć w Kolding?

Osoby, które kupują bilet do Kolding nie zawsze zdają sobie sprawę z faktu, że najstarszy zachowany dokument dotyczący historii tego miasta pochodzi już z roku 1321. W Kolding warto zobaczyć przede wszystkim Zamek Królewski Koldinghus, wzniesiony w średniowieczu, który przez wiele lat był siedzibą kolejnych królów Danii, a także pełnił funkcje obronne. Ciekawym zabytkiem jest również Kościół św. Mikołaja w stylu gotyckim (z renesansowymi ołtarzem i amboną), wzniesiony w XIII wieku. Przejazd autokarowy do Kolding to również doskonała okazja do tego, by odwiedzić wspaniałe Muzeum Sztuki Trapholt.

 

Bilety autokarowe do Kolding

Skorzystaj z zaawansowanej porównywarki połączeń na stronie euroautokar.pl i już dziś dowiedz się, którzy międzynarodowi przewoźnicy mają w swojej ofercie bilet do Kolding. Wpisz datę i miejsce wyjazdu, a następnie wybierz z przedstawionej listy opcję dojazdu, która odpowiada Ci najbardziej. Nasze narzędzie na bieżąco aktualizuje dane, więc korzystając z niego szybko dowiesz się o każdej nowej promocji. Bilet kupisz online i otrzymasz w wersji elektronicznej na swój telefon komórkowy i na swoją pocztę e-mail. Pokaż go kierowcy w dniu wyjazdu i ruszaj na pełną pozytywnych wrażeń wycieczkę autokarową do Kolding!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta