Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Kopenhaga

Kopenhaga, stolica Danii, położona jest na wschodnim wybrzeżu wyspy Zelandia (a także częściowo Amager) i liczy nieco ponad 600 tys. mieszkańców. Jak szybko dostaniemy się z Polski do Kopenhagi autokarem? Oto kilka przykładów. Trasę Warszawa-Kopenhaga bus pokonuje w czasie około 18 godzin. Podróż Gdańsk-Kopenhaga zabierze około 19 godzin. Z Poznania jechać będziemy około 12 godzin, z Lublina do Kopenhagi zaś – około 21 godzin. Za bilet autokarowy do Kopenhagi zapłacimy zwykle około 300-400 zł. Jeśli trafimy akurat na promocję, cena może okazać się jeszcze niższa.

Bilety autokarowe do Kopenhagi

Główny dworzec autobusowy Kopenhaga – połączenia z dworcem kolejowym i lotniskiem

Dworzec Ingerslevsgade mieści się pod adresem Jernbanegade 7 1550 København V i obsługiwany jest między innymi przez takich przewoźników międzynarodowych jak Sindbad i Flixbus. Dworzec znajduje się niecały kilometr od centrum Kopenhagi – piechotą dotrzemy tam w około 10 minut. Bez problemu znajdziemy również autobus, który dowiezie nas do dworca kolejowego Kopenhaga Centralna (Københavns Hovebanegård). Lotnisko Kopenhaga-Kastrup leży w odległości 8 kilometrów od centrum. Autobusem dojedziemy na nie w około 15-30 minut, w zależności od natężenia ruchu.

Co warto zobaczyć w Kopenhadze?

W stolicy Danii znajdują się liczne kanały i dlatego miasto to nazywane bywa przez niektórych Wenecją Północy. Kupując bilet autokarowy do Kopenhagi warto przygotować się na zwiedzenie – to właśnie tam znajdują się chociażby Pałac Królewski Amalienborg (oficjalna rezydencja duńskich monarchów i duńskiej rodziny królewskiej), Zamek Rosenborg, Państwowe Muzeum Sztuki czy Kopenhaska Syrenka. Stolica Danii to także Ogrody Tivoli, ogród botaniczny i park rozrywki Bakken. Kopenhaga słynie ponadto z wyjątkowych restauracji, serwujących zarówno lokalne specjały, jak i kuchnię międzynarodową.

Bilety autokarowe do Kopenhagi

Nie czekaj – już dziś wejdź na stronę EuroAutokar.pl i zapoznaj się z ofertami na przejazdy autokarowe do Kopenhagi od różnych przewoźników. Dzięki naszej wyszukiwarce szybko sprawdzisz dostępne połączenia i wybierzesz propozycję, która w 100% spełni Twoje oczekiwania. Bilet do Kopenhagi kupisz online o każdej porze – bez kolejek i bez wychodzenia z domu. Korzystając z naszego narzędzia najszybciej dowiesz się też o organizowanych przez przewoźników promocjach, bo wyszukiwarka na bieżąco aktualizuje wszystkie dane, również te dotyczące przejazdów autokarowych do Kopenhagi. Sprawdź sam!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta