Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Narva

Podróż busem do Narvy –miasta wielu kultur

Narva to najbardziej wysunięte na wschód miasto Estonii. Będąc w nim, można dosłownie zobaczyć Rosję po drugiej stronie rzeki. Starożytne graniczne miasteczko skrywa ciekawą historię, wiele ciekawych miejsc i klimat, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Zaplanuj podróż autokarem do Narvy i przekonaj się o jej uroku.

Przejazd do Narvy – miasta na granicy

Sąsiadująca z Rosją Narva to miejsce, w którym częściej usłyszysz język rosyjski, aniżeli estoński. Historia miasteczka granicznego sięga czasów starożytnych. Jego intensywny rozwój miał miejsce w średniowieczu, kiedy zaczęła stanowić punkt wspólny dla wielu katolików oraz prawosławnych.

Podróż do Narvy można polecić zwłaszcza miłośnikom historii średniowiecza. Nie brak tu zabytków zachowanych w znakomitym stanie.

Autokar do Narvy

Czy wiesz, że do Narvy z Polski dojedziesz również autokarem? Podróż trwa około 13 godzin i przebiega przez Litwę oraz Łotwę. Postój autokarów odbywa się przy ul. Vaksali 25. Tuż obok znajduje się stacja kolejowa. Najbliższy port lotniczy znajduje się w miejscowości Puru, 52 km na zachód od Narvy.

Na miejscu możesz przemieszczać się publicznym autobusem, taksówką lub wypożyczonym samochodem. Warto skorzystać również z wypożyczalni rowerów – Narva idealnie nadaje się do wycieczek na jednośladzie.

Busem do Narvy: jak spędzić czas?

Przejazd autokarem do Narvy nie może obyć się bez spaceru wzdłuż promenady nad rzeką Narwy, skąd doskonale widać Rosję. Ze względu na silne rosyjskie wpływy, w Narvi znajduje się sporo cerkwi – niektóre z nich, takie jak katedra Zmartwychwstania Pańskiego, zachwycają ilością obrazów i ikon.

Będąc w Narvi, można oczywiście popływać w morzu. W okolicy znajduje się również jedno z najlepszych uzdrowisk w całej Estonii.

Kup bilet autokarowy do Narvy

Na stronie www.euroautokar.pl kupisz bilety autokarowe do Narvi w najlepszych cenach. Jeśli chcesz spędzić urlop w niebanalnym, wielokulturowym miejscu, Narva z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta