Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Parnu

Busy do Parnu – wakacyjnej stolicy Estonii

Parnu (po polsku Parnawa) bywa nazywana „estońskim Miami”. Nie bez powodu – latem miasteczko przypomina egzotyczny kurort, a rozległe plaże zapraszają do odpoczynku. Jeśli nie masz pomysłu na cel następnych wakacji, podróż autokarem do Parnu okaże się znakomitym rozwiązaniem. Nie wierzysz? Sprawdź!

Przejazd do Parnu – najpopularniejszego kurortu Estonii

Latem do Parnu zjeżdżają się goście z okolicznych krajów; nie brak tu Szwedów, Finlandczyków oraz Niemców. Parnu cieszy się również rosnącą popularnością wśród Polaków. 44-tysięczne miasto zostało założone w XIII wieku.

Parnawa umiejscowiona jest 145 kilometrów od Tallina, dlatego można odwiedzić ją, spędzając wakacje w stolicy Estonii. Bezpośrednio z Polski do Parnu dojedziesz również autokarem.

Autokary do Parnu z Polski

Z większych miast takich, jak Warszawa czy Wrocław, do Parnu wygodnie i szybko dostaniesz się przewozem autokarowym. Podróż trwa około 10 godzin. Postój autokarów znajduje się przy drodze nr 80013, w centrum miasta. W Parnu znajduje się również port lotniczy.

Na miejscu możesz przemieszczać się taksówką, publicznym autobusem lub wypożyczonym rowerem. My jednak polecamy piesze wycieczki po Parnu, które zachwyca swoim urokiem.

Atrakcje w Parnu. Co zwiedzić?

Będąc w Parnu nie można pominąć wizyty na dużej piaszczystej plaży, w okolicy której znajduje się pełne zaplecze usług dedykowanych miłośnikom letniego wypoczynku. Restauracje, hotele, SPA – to wszystko czeka na letnich turystów w Parnu.

W samym centrum miasta znajduje się brama Tallińska, która jest pozostałością dawnych murów obronnych. Na uwagę zasługuje również willa Ammende, jedna z reprezentacyjnych budowli centrum.

Ci, którzy lubią zwiedzać zabytki sakralne, będą zainteresowani kościołem św. Elżbiety oraz cerkwią św. Katarzyny.

Bilety autokarowe do Parnu – cena

Tanie bilety do Parnu kupisz w sieci – wystarczy znaleźć optymalne połączenie na stronie www.euroautokar.pl i zarezerwować wyjazd. Odwiedź estońskie Miami w najbliższe wakacje!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta