Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Tartu

Przewozy autokarowe do Tartu. Jak dojechać?

Estońskie Tartu to miasto, które znane jest przede wszystkim wśród miłośników kultury i sztuki. Fani zabytków i galerii z pewnością nie będą się tu nudzić. Do Tartu można wybrać się zarówno na weekend, jak i dłuższy urlop – zwłaszcza, że w wygodny sposób dojedziesz do niego autokarem.

Busem do Tartu – centrum kulturalnego Estonii

Intensywny rozwój kulturalno-naukowy Tartu zawdzięcza obecności uniwersytetu, założonego przez samego Stefana Batorego. Najstarsze miasto w Estonii stwarza świetne warunki do zwiedzania, ale także do zabawy.

Choć Tartu mieści się daleko od morza, to idealne miejsce na ciekawie spędzone wakacje. Autokarem do Tartu dojedziesz w zaledwie 11 godzin.

Autokary do Tartu – przejazd, trasa

Autokary z Polski do Tartu dowiozą Cię do dworca autobusowego Tartu Bussijam, mieszczącego się blisko ulicy Soola. W mieście znajduje się również port lotniczy, skąd możesz wybrać się w dalszą podróż. Aby do niego dojechać, najlepiej zamówić taksówkę.

Nieopodal dworca autobusowego znajduje się także kolej, która łączy Tartu z innymi estońskimi miejscowościami.

Największe atrakcje Tartu

Jadąc do Tartu autokarem zaoszczędzisz na kosztach podróży, dzięki czemu będziesz mógł pozwolić sobie na swobodne zwiedzanie tutejszych atrakcji. Na szczególną uwagę zasługują piękny ratusz miejski oraz Muzeum Zabawek (ciekawe nie tylko dla najmłodszych). W Tartu znajduje się również sporo starych kościołów.

Odwiedź koniecznie dzielnicę Supilinn, zbudowaną z kolorowych, drewnianych domów. To świetne miejsce na wykonanie pamiątkowych zdjęć.

Wiele osób wybiera wakacje w Tartu ze względu na niewygórowane ceny i pyszne jedzenie serwowane w restauracjach. Istotnie, można tu spróbować najlepszych estońskich przysmaków za niewielkie pieniądze.

Przejazd autokarem do Tartu – bilety

Bilety autokarowe do Tartu kupisz na stronie www.euroautokar.pl. Wystarczy wybrać przejazd w dowolnym dniu i zacząć przygotowania do pasjonującej wycieczki. Bądź pewien, że Tartu pozytywnie Cię zaskoczy!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta