Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Marsylia

Przewozy autokarowe do Marsylii. Kiedy jechać? Co zobaczyć?

Zdaniem wielu osób, Marsylia jest jednym z najpiękniejszych miast południa Francji. Powodem takich opinii jest zapewne bliskość Morza Śródziemnego oraz Alp. To znakomite miejsce na pełen relaksu urlop z najbliższymi, a nawet weekendowy, romantyczny wypad. Marzysz o zobaczeniu Marsylii na własne oczy? Teraz dojedziesz do niej również autokarem!

Morze, bliskość Alp, znakomita kuchnia i pełni ciepła ludzie – tak w dużym skrócie można by opisać francuską Marsylię. To jeden z najchętniej odwiedzanych rejonów turystycznych w całej Francji. Nie ma się czemu dziwić – wystarczy spojrzeć na zdjęcia tamtejszych widoków by zrozumieć, co przyciąga ludzi do Marsylii.

Autokary do Marsylii

Na wybrzeże Francji dostaniesz się już nie tylko samolotem. Tańszym rozwiązaniem okaże się autokar z Polski do Marsylii. Dojedziesz nim do dworca autobusowego Marsylia Gare Routière Saint-Charles przy Rue Jaques Bory, w samym centrum miasta. Zaraz obok znajduje się stacja kolejowa. Najbliższe lotnisko znajduje się w Marqinane, 24 km dalej. Dojedziesz do niego metrem (stacja Vitrolles Aeoport) lub taksówką.

Busem do Marsylii – co zwiedzić?

Do Marsylii polecamy wybrać się z okresie letnim – wówczas na turystów oczekuje pełne spektrum atrakcji. Oto te, których nie możesz przegapić!

  • Fiordy Calanques

To jedna z najlepszych atrakcji przyrodniczych Marsylii. Widok fiordów zapiera dech w piersiach; to idealne miejsce, aby wykonać pamiątkowe fotografie.

  • Świątynia Notre Dame de la Garde

W Marsylii znajdziesz sporo zabytków sakralnych. Jednym z nich jest Notre Dame de la Garde – bazylika z XIII wieku.

  • Zamek If w Marsylii

Pierwowzór zamku z „Hrabi Monte Christo” znajduje się właśnie tutaj. To tak naprawdę imponująca twierdza, umiejscowiona na małej wysepce.

Tanie bilety autokarowe do Marsylii

Zamów bilet na www.euroautokar.pl i zobacz Marsylię na własne oczy. We francuskim wybrzeżu można się zakochać! Gwarantujemy, że ta wycieczka na długo zapadnie Ci w pamięć.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta