Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Nicea

Przewozy autokarowe do Nicei – bez większych problemów dojedziesz również do Nicei. Transport dowiezie Cię do dworca autobusowego Nicea przy Avenue des Diables Bleus lub dworca Boulevard René Cassin. Stacja kolejowa Nicea Saint-Augustin znajduje się tuż obok nich. Zaledwie 6 minut jazdy taksówką dzieli dworce autobusowe od portu lotniczego Nicea-Lazurowe Wybrzeże.

Co warto zwiedzić w Nicei?

Trzeba dodać, że Nicea to jedno z wielu francuskich miast, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem turystów. Jest chętnie odwiedzana głównie latem, gdy wszystkie atrakcje Lazurowego Wybrzeża są w pełni dostępne. Co warto zwiedzić, podróżując busem do Nicei?

 • Stare Miasto w Nicei
  Nicea zachwyca swoją zabudową. Stare, kolorowe kamieniczki, targi z lokalnymi produktami i znakomite restauracje sprawiają, że nie chce się stąd wyjeżdżać. To właśnie tutaj, jak nigdzie indziej można odczuć klimat przesiąknięty nicejską kulturą i sztuką.

 • Busy do Nicei – promenada Anglików
  7-kilometrowa promenada biegnie wzdłuż nicejskiej plaży. Znajduje się tu sporo zabytkowych hoteli, wybudowanych dla angielskich arystokratów w XIX wieku. To również świetne miejsce do uprawiania sportów wodnych.

 • Autokary do Nicei – Wzgórze Mont Boron
  To piękny, duży park miejski, w którym można skryć się przed nicejskim słońcem w upalny dzień. Na co dzień można spotkać tu wielu turystów urządzających pikniki, a także uprawiających sporty. W parku Mont Boron odbywają się okazjonalne imprezy plenerowe. Co ciekawe, w parku Mont Boron swoją rezydencję posiada znany piosenkarz, Elton John.

 • Plac Garibaldiego w Nicei
  Na tym okazałym placu znajdziesz znakomite restauracje serwujące owoce morza. Miejsce ma natomiast nie francuski, a włoski charakter. Giusepe Garibaldi był znanym, włoskim rewolucjonistą, który przyczynił się do zjednoczenia Włoch.

Połączenia autobusowe do Nicei

Do przepięknej Nicei dotrzesz nie tylko autem lub samolotem, ale też autokarem. Ta opcja okaże się zdecydowanie tańsza i wygodniejsza. Sprawdź bilety autokarowe do Nicei na stronie EuroAutokar.pl i już dziś zaplanuj wycieczkę do jednego z najpiękniejszych francuskich miast.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta