Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Paryż

Po przejeździe do Paryża autokarem dotrzesz do dworca autobusowego Paryż Galleni. Jeśli chcesz dostać się do innej francuskiej miejscowości, w tym samym miejscu znajdziesz stację kolejową, obsługującą wiele kierunków. W planach masz daleki lot? Stąd od najbliższego portu lotniczego jest zaledwie 25 kilometrów – dojedziesz tam transportem publicznym lub taksówką.

Tanie bilety autokarowe do Paryża

Co warto zobaczyć w Paryżu?

 • Busy do Paryża – Wieża Eiffla
  Ten symbol miasta musi znaleźć się na pierwszym miejscu rankingu. Wieża Eiffla została wybudowana z okazji paryskiej wystawy światowej w 1889 roku. Dziś to najlepszy punkt widokowy w mieście, przy którym nigdy nie brakuje tłumów turystów. Jadąc autokarem do Paryża koniecznie musisz ją zobaczyć.
 • Przejazdy do Paryża – Luwr
  Muzeum Lurw skrywa aż 350 tysięcy eksponatów. To właśnie tutaj znajdują się dzieła tak słynne, jak Mona Lisa. Miłośnicy sztuki, którzy przyjadą autokarem do Paryża mogą zakupić bilet do muzeum online lub na miejscu.
 • Katedra Notre Dame
  Pożar, który wydarzył się tu w niedawnym czasie wcale nie odebrał jej uroku. Notre Dame to kolejny z symboli Paryża, który znany jest na całym świecie. Przejazd do Paryża nie może obyć się bez jej odwiedzenia. Czy wiesz, że jej budowa została zainicjowana w XII wieku?
 • Przejazdy autokarowe do Paryża – Pola Elizejskie
  Na słynnej alei znajduje się mnóstwo luksusowych sklepów, restauracji, teatrów i muzeów. To właśnie tutaj można spotkać największe tłumy turystów. Pola Elizejskie z pewnością spodobają się osobom, którym bliskim jest wielkomiejski gwar.

Bilety autokarowe do Paryża

Jak dotrzeć do Paryża tanio i wygodnie? Oczywiście – autokarem. Tanie bilety autokarowe do Paryża znajdziesz na stronie EuroAutokar.pl. Znajdź interesujące Cię połączenie, kup bilet i… to wszystko. Czas przygotować się do podróży!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta