Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Amsterdam

Podróżując autokarem do Amsterdamu, dostaniesz się do samego centrum miasta. Transporty zatrzymują się na dworcu autobusowym Amsterdam Centraal, umiejscowionym przy dworcu kolejowym o tej samej nazwie. 20 kilometrów stąd znajduje się amsterdamski port lotniczy; szybko dojedziesz tam taksówką lub transportem publicznym.

Tanie bilety autobusowe do Amsterdamu

Do Amsterdamu dostaniesz się z wielu polskich miast, w tym z Warszawy, Krakowa, Wrocławia czy Katowic. Podróż autokarem trwa od 12 do 20 godzin, w zależności od miejsca wyjazdu.

Największe atrakcje miasta Amsterdamu

Co warto zobaczyć odwiedzając stolicę Holandii? Amsterdam to miasto, w którym nie można się nudzić. Jeśli znajdziesz czas, po podróży busem do Amsterdamu koniecznie zwiedź flagowe punkty turystyczne.

  • Amsterdamska dzielnica muzeów
    Jeśli chcesz poznać holenderską historię, odwiedź stolicę muzeów, w której znajdują się jedne z najlepszych placówek kulturalnych na całym świecie. Znajdziesz tu m.in. muzeum van Gogha, Rijksmuseum i Muzeum Sztuki Współczesnej Stedelijk.

  • Wycieczki rowerowe po Amsterdamie
    Amsterdam to miasto bardzo przyjazne rowerzystom. Rowery posiadają tu pierwszeństwo przed pieszymi, a nawet samochodami. Jeśli lubisz jazdę na dwóch kołach, wypożycz rower miejski i zwiedź Amsterdam aktywnie. Warto zachować ostrożność, ponieważ rowerzystów jest tu naprawdę sporo.

  • Przewozy autokarowe do Amsterdamu. Krzywe kamienice
    Nad amsterdamskimi kanałami można zauważyć stare, XIX kamieniczki, niepokojąco przechylające się w jedną stronę. Powód? Bagnisty teren, przez który budynki zmieniają swoją pozycję. Oczywiście, dziś kamienice są odpowiednio zabezpieczone. Okolica cieszy się wśród turystów dużym zainteresowaniem.

Tanie bilety autokarowe do Amsterdamu

Jeśli marzysz o tym, by zobaczyć Amsterdam, a jednocześnie nie chcesz wydawać zbyt wiele, wejdź na stronę EuroAutokar.pl i wybierz tanie połączenie autokarowe do Amsterdamu. Podróż okaże się naprawdę wygodna, a Ty zaoszczędzisz pieniądze, które będziesz mógł wydać na zwiedzanie wspaniałych, amsterdamskich atrakcji.

 

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się w podróż autokarem z dzieckiem, z pewnością nurtuje Cię wiele pytań. Być może zastanawiasz się czy istnieją zniżki dla dziecka na autokar, gdzie kupić bilet autokarowy dla dziecka oraz czy będziesz potrzebował fotelika dla swojej pociechy. Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.

Wakacje autokarem

Busy międzynarodowe mogą stanowić bardzo komfortowy środek transportu. Nie chodzi przy tym wyłącznie o kierunki bliskie, jak Ukraina, Czechy czy Słowacja, ale i o te bardziej odległe, jak Austria, Francja, a nawet Włochy czy Bułgaria. Wybierasz się autokarem na wakacje? W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jakie popularne kierunki warto wziąć pod uwagę, planując swoją podróż.

Co zabrać w podróż

Firmy, które oferują przewozy autokarowe, za cel stawiają sobie przede wszystkim wygodę swoich klientów. Nie oznacza to jednak, że pasażerowie nie mogą dodatkowo zadbać o własny komfort. Bez względu na to, czy dojazd do miejsca docelowego zajmie kilka czy kilkanaście godzin, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych spraw. Jak przygotować się do podróży autokarem?

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta