703 402 010
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Amsterdam

Sprawdź jak dojechać do Amsterdamu autokarem z Polski i co zwiedzić

Podróżując autokarem do Amsterdamu, dostaniesz się do samego centrum miasta. Transporty zatrzymują się na dworcu autobusowym Amsterdam Centraal, umiejscowionym przy dworcu kolejowym o tej samej nazwie. 20 kilometrów stąd znajduje się amsterdamski port lotniczy; szybko dojedziesz tam taksówką lub transportem publicznym.

Tanie bilety autobusowe do Amsterdamu

Do Amsterdamu dostaniesz się z wielu polskich miast, w tym z Warszawy, Krakowa, Wrocławia czy Katowic. Podróż autokarem trwa od 12 do 20 godzin, w zależności od miejsca wyjazdu.

Największe atrakcje miasta Amsterdamu

Co warto zobaczyć odwiedzając stolicę Holandii? Amsterdam to miasto, w którym nie można się nudzić. Jeśli znajdziesz czas, po podróży busem do Amsterdamu koniecznie zwiedź flagowe punkty turystyczne.

  • Amsterdamska dzielnica muzeów
    Jeśli chcesz poznać holenderską historię, odwiedź stolicę muzeów, w której znajdują się jedne z najlepszych placówek kulturalnych na całym świecie. Znajdziesz tu m.in. muzeum van Gogha, Rijksmuseum i Muzeum Sztuki Współczesnej Stedelijk.

  • Wycieczki rowerowe po Amsterdamie
    Amsterdam to miasto bardzo przyjazne rowerzystom. Rowery posiadają tu pierwszeństwo przed pieszymi, a nawet samochodami. Jeśli lubisz jazdę na dwóch kołach, wypożycz rower miejski i zwiedź Amsterdam aktywnie. Warto zachować ostrożność, ponieważ rowerzystów jest tu naprawdę sporo.

  • Przewozy autokarowe do Amsterdamu. Krzywe kamienice
    Nad amsterdamskimi kanałami można zauważyć stare, XIX kamieniczki, niepokojąco przechylające się w jedną stronę. Powód? Bagnisty teren, przez który budynki zmieniają swoją pozycję. Oczywiście, dziś kamienice są odpowiednio zabezpieczone. Okolica cieszy się wśród turystów dużym zainteresowaniem.

Tanie bilety autokarowe do Amsterdamu

Jeśli marzysz o tym, by zobaczyć Amsterdam, a jednocześnie nie chcesz wydawać zbyt wiele, wejdź na stronę EuroAutokar.pl i wybierz tanie połączenie autokarowe do Amsterdamu. Podróż okaże się naprawdę wygodna, a Ty zaoszczędzisz pieniądze, które będziesz mógł wydać na zwiedzanie wspaniałych, amsterdamskich atrakcji.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta