703 402 010
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.
703 402 010
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Eindhoven

Sprawdź jak dojechać do Eindhoven autokarem z Polski i co warto zobaczyć

Podczas wizyty w Holandii, nie można pominąć urokliwego miasta Eindhoven. Dostaniesz się do niego autokarem, podróżując z wielu polskich miast. Dworzec autobusowy Eindhoven znajduje się w centrum miasta, tuż obok dworca kolejowego. Aby dostać się do portu lotniczego, najlepiej skorzystać z taksówki lub publicznego transportu. Lotnisko znajduje się zaledwie 9 kilometrów dalej.

Tanie przejazdy do Eindhoven

Przejazdy do Eindhoven – co warto zobaczyć?

Eindhoven to wielokulturowe, ciekawe miasto, które kusi turystów wielością ciekawych atrakcji. Nowoczesność Holandii w ciekawy sposób przeplata się tu z naturą i zabytkami. W takim razie, co warto zobaczyć, podróżując busem do Eindhoven?

  • Starówka Eindhoven rodem z bajki
    Stare miasto Eindhoven pełne jest małych, starych kamieniczek, które zapewniają mu niepowtarzalny klimat. Nie brak tu zabytkowych kościołów, wąskich uliczek, doskonałych restauracji. Spacer po starówce to obowiązkowy element wizyty w Eindhoven. Koniecznie ubierz wygodne buty – miejsc do zwiedzenia jest naprawdę sporo.

  • Młyn wodny Genneper
    Spacer wzdłuż rzeki Dommel doprowadzi Cię do zabytkowego młyna wodnego Genneper. To romantyczny i spokojny zakątek, stworzony do odpoczynku po dniu spędzonym w gwarnym miasteczku. Latem warto zatrzymać się tu na piknik lub urządzić rowerową wycieczkę.

  • Ceglane przedmieścia Eindhoven
    Przedmieścia Eindhoven to coś, co warto zobaczyć. Niemal cała zabudowa wykonana jest z czerwonej cegły. Ceglane budynki pięknie łączą się z bujną zielenią.

Gdzie kupić bilety autokarowe do Eindhoven?

Samochód czy samolot to nie jedyne możliwości dotarcia do Eindhoven. O wiele tańszym rozwiązaniem okażą się przewozy autokarowe. Tanie bilety autokarowe do Eindhoven kupisz na stronie EuroAutokar.pl. To świetne rozwiązanie, jeśli chcesz zaoszczędzić na kosztach podróży, by większą część budżetu móc przeznaczyć na zwiedzanie miasteczka. Dzięki wielu dostępnym połączeniom, bez problemu zaplanujesz niezapomnianą podróż do Eindhoven w dowolnym czasie.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta