Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Rotterdam

Innym holenderskim miastem, które szczególnie warto odwiedzić jest Rotterdam. Jeśli planujesz podróż autokarem do Rotterdamu, z Polski dotrzesz do dworca autobusowego Rotterdam Centraal, który znajduje się bardzo blisko ścisłego centrum. Ci, którzy zamierzają dostać się stąd do okolicznych miejscowości, mogą skorzystać z przejazdu koleją z dworca umiejscowionego tuż obok. Zaledwie 15 minut drogi dzieli go od portu lotniczego. Przy centralnym dworcu stacjonują taksówki; złapanie publicznego autobusu również nie będzie kłopotem.

Bilety autokarowe do Rotterdamu

Autokar do Rotterdamu. Co zwiedzić?

Rotterdam został niemal całkowicie zniszczony podczas II wojny światowej. Miasto zostało jednak odbudowane, a dziś zachwyca wielością ciekawych zakątków. Które z nich warto zobaczyć przechadzając się po jednym ze słynniejszych holenderskich miast?

 • Wieża widokowa Euromast
  Z tego punktu widokowego o wysokości 186 metrów rozciąga się wspaniały widok na całe miasto. To właśnie tutaj każdego roku można spotkać najwięcej turystów, oczywiście z aparatami fotograficznymi. Bilet wstępu na Euromast kosztuje około 9 euro.

 • Nabrzeże Rotterdamu
  Malownicze nabrzeże Rotterdamu robi duże wrażenie. Tuż przy nim znajduje się mnóstwo wieżowców, świadczących o statusie bogatego miasta. To idealne miejsce na spokojny, relaksujący spacer.

 • Ratusz w Rotterdamie
  Ratusz miejski z początków XX wieku to jedna z niewielu budowli, które nie ucierpiały w trakcie wojny. Budynek jest majestatyczny, a swoim wyglądem przypomina raczej pałac, niż siedzibę władz. Zdecydowanie warto zobaczyć go na własne oczy.

 • Krzywe domki Cube Houses
  Te niezwykłe budowle znajdujące się w starym porcie zostały zaprojektowane przez architekta Pieta Bloma w latach 8-tych. Trzeba przyznać, że od geometrycznego widoku może zakręcić się w głowie!

Bilety autokarowe do Rotterdamu

Szukasz taniego połączenia do Rotterdamu? Najlepiej będzie zdecydować się na podróż autokarem. Sprawdź bilety na EuroAutokar.pl i nie martw się ceną swoich biletów.

 

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się w podróż autokarem z dzieckiem, z pewnością nurtuje Cię wiele pytań. Być może zastanawiasz się czy istnieją zniżki dla dziecka na autokar, gdzie kupić bilet autokarowy dla dziecka oraz czy będziesz potrzebował fotelika dla swojej pociechy. Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.

Wakacje autokarem

Busy międzynarodowe mogą stanowić bardzo komfortowy środek transportu. Nie chodzi przy tym wyłącznie o kierunki bliskie, jak Ukraina, Czechy czy Słowacja, ale i o te bardziej odległe, jak Austria, Francja, a nawet Włochy czy Bułgaria. Wybierasz się autokarem na wakacje? W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jakie popularne kierunki warto wziąć pod uwagę, planując swoją podróż.

Co zabrać w podróż

Firmy, które oferują przewozy autokarowe, za cel stawiają sobie przede wszystkim wygodę swoich klientów. Nie oznacza to jednak, że pasażerowie nie mogą dodatkowo zadbać o własny komfort. Bez względu na to, czy dojazd do miejsca docelowego zajmie kilka czy kilkanaście godzin, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych spraw. Jak przygotować się do podróży autokarem?

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta