Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Dublin

Wybierasz się autokarem do Dublina? To świetny pomysł – zwłaszcza, jeśli chcesz zaoszczędzić na biletach. Przewozy autokarowe do Dublina dowiozą Cię do samego brytyjskiego wybrzeża, gdzie dostaniesz się na prom przepływający przez Morze Irlandzkie. Dworzec autobusowy Dublin Hueston znajduje się blisko ścisłego centrum miasta, do którego możesz dostać się nawet pieszo.

Nieopodal dworca autobusowego znajduje się stacja kolejowa o tej samej nazwie. Ci, którzy planują kontynuować dalszą podróż samolotem, dostaną się do dublińskiego portu lotniczego publicznym transportem lub taksówką. Czas przejazdu wynosi jedynie 20 minut.

Co zobaczyć w Dublinie?

Będąc w Dublinie na dłużej warto zapoznać się z lokalnymi atrakcjami. Stolica Irlandii zachwyca zabytkami, piękną zabudową oraz ogromem miejsc, w których można dobrze zjeść i wypić „narodowe” trunki. W tym mieście po prostu nie można się nudzić!

  • Stare, zielone miasto Dublin
    Podróżując autokarem do Dublina skup się przede wszystkim na jego zabudowie. Stare budynki zachwycają architekturą, której na próżno poszukiwać w innych częściach Europy. Centrum Dublina jest również bardzo zielone – roi się w nim od malowniczych skwerów i parków. Warto zwiedzić m. in. wiktoriańskie ogrody Iveagh.

  • Temple Bar – autokary do Dublina
    To jedno z najbardziej znanych miejsc Dublina. Temple bar to obowiązkowy punkt na mapie zwiedzających lubujących się w dobrym piwie. Właśnie tutaj możesz napić się słynnego Guinessa i spróbować lokalnych przekąsek.

  • Kościoły Dublina
    Dublińskie świątynie zasługują na uwagę. Są nie tylko bardzo stare, ale też imponujące duże. Do najsłynniejszych należy katedra św. Patryka, zbudowana w XII wieku. W jej wnętrzu znajduje się sporo interesujących dzieł sztuki sakralnej.

Bilety autokarowe do Dublina

Gdzie szukać tanich biletów autokarowych do Dublina? Sprawdź stronę EuroAutokar.pl. Wystarczy, że znajdziesz kurs w dogodnym dniu i godzinie. Potem nie pozostaje już nic innego, jak przygotowania do fascynującej wycieczki.

 

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się w podróż autokarem z dzieckiem, z pewnością nurtuje Cię wiele pytań. Być może zastanawiasz się czy istnieją zniżki dla dziecka na autokar, gdzie kupić bilet autokarowy dla dziecka oraz czy będziesz potrzebował fotelika dla swojej pociechy. Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.

Wakacje autokarem

Busy międzynarodowe mogą stanowić bardzo komfortowy środek transportu. Nie chodzi przy tym wyłącznie o kierunki bliskie, jak Ukraina, Czechy czy Słowacja, ale i o te bardziej odległe, jak Austria, Francja, a nawet Włochy czy Bułgaria. Wybierasz się autokarem na wakacje? W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jakie popularne kierunki warto wziąć pod uwagę, planując swoją podróż.

Co zabrać w podróż

Firmy, które oferują przewozy autokarowe, za cel stawiają sobie przede wszystkim wygodę swoich klientów. Nie oznacza to jednak, że pasażerowie nie mogą dodatkowo zadbać o własny komfort. Bez względu na to, czy dojazd do miejsca docelowego zajmie kilka czy kilkanaście godzin, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych spraw. Jak przygotować się do podróży autokarem?

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta