Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Differdange

Differdange – miasto w kantonie Esch-sur-Alzette

Differdange to miasto w południowo-zachodnim Luksemburgu. Graniczy z Francją i Belgią. Bilet autokarowy do Differdange oferują wybrani przewoźnicy międzynarodowi. Podróż nie należy do najkrótszych, ale odbywa się w bardzo komfortowych warunkach. Jak długo trwa zatem taki przejazd? Oto kilka przykładów: ze stolicy Polski bus do Differdange jedzie zwykle niecałe 23 godziny, z Krakowa około 22 godziny, a z Gdańska około 26 godzin. Ile zapłacić trzeba za taki przejazd? Bilet autokarowy do Differdange to zwykle wydatek rzędu 250-350 złotych. Jeśli trafimy na promocję, zapłacimy oczywiście mniej.

Główny dworzec autobusowy Differdange – połączenia z dworcem kolejowym i lotniskiem

Dworzec autobusowy w Differdange, obsługiwany m.in. przez przewoźnika FlixBus, mieści się przy ulicy Rue Emile Mark 4620. Pod tym samym adresem zlokalizowany jest także dworzec kolejowy (Gare de Differdange). W ich pobliżu znajdziemy przystanki autobusów miejskich oraz postój taksówek. Stosunkowo blisko, bo zaledwie ok. 34 kilometrów, jest również do międzynarodowego portu lotniczego Luksemburg. Na lotnisko możemy dostać się taksówką, ale również pociągiem oraz autobusem (linia 29). Podróż tym ostatnim środkiem transportu potrwa nieco ponad godzinę.

Co warto zobaczyć w Differdange?

Kupując bilet autokarowy do Differdange warto wiedzieć, że jest ono trzecim pod względem wielkości miastem Luksemburga. Godnymi uwagi zabytkami są z pewnością starożytne opactwo cystersów z 1235 roku i zamek Differdange wzniesiony w roku 1577, położony na wzgórzu w centrum miasta. W mieście znajduje się ponadto wiele urokliwych uliczek i parków. Przejazd do Differdange to także wspaniała okazja do tego, by w jednej z restauracji spróbować lokalnych przysmaków. Jeśli ktoś lubi zakupy, a wieczorem chciałby udać się do pubu, również nie będzie zawiedziony.

Bilety autokarowe do Differdange

Zastanawiasz się, którzy z międzynarodowych przewoźników mają w swojej ofercie przejazd do Differdange? Nie trać czasu na przeglądanie ich internetowych witryn – na euroautokar.pl wszystko mieć będziesz w jednym miejscu! Wpisz termin i miejsce wyjazdu, a nasza zaawansowana porównywarka połączeń wyświetli Ci listę dostępnych opcji dojazdu. Tani bilet autokarowy do Differdange kupisz przez Internet – bez wychodzenia z domu i bez stania w długich kolejkach. Otrzymasz go na swoją komórkę i na pocztę e-mail, a w dniu wyjazdu okażesz kierowcy. To wystarczy, by wyruszyć we wspaniałą podróż do Luksemburga!

 

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Jeśli w najbliższym czasie wybierasz się w podróż autokarem z dzieckiem, z pewnością nurtuje Cię wiele pytań. Być może zastanawiasz się czy istnieją zniżki dla dziecka na autokar, gdzie kupić bilet autokarowy dla dziecka oraz czy będziesz potrzebował fotelika dla swojej pociechy. Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w dzisiejszym wpisie.

Wakacje autokarem

Busy międzynarodowe mogą stanowić bardzo komfortowy środek transportu. Nie chodzi przy tym wyłącznie o kierunki bliskie, jak Ukraina, Czechy czy Słowacja, ale i o te bardziej odległe, jak Austria, Francja, a nawet Włochy czy Bułgaria. Wybierasz się autokarem na wakacje? W dzisiejszym wpisie podpowiadamy, jakie popularne kierunki warto wziąć pod uwagę, planując swoją podróż.

Co zabrać w podróż

Firmy, które oferują przewozy autokarowe, za cel stawiają sobie przede wszystkim wygodę swoich klientów. Nie oznacza to jednak, że pasażerowie nie mogą dodatkowo zadbać o własny komfort. Bez względu na to, czy dojazd do miejsca docelowego zajmie kilka czy kilkanaście godzin, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych spraw. Jak przygotować się do podróży autokarem?

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta