703 402 010
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Differdange

Sprawdź jak dojechać do Differdange autokarem z Polski i co warto zobaczyć

Differdange – miasto w kantonie Esch-sur-Alzette

Differdange to miasto w południowo-zachodnim Luksemburgu. Graniczy z Francją i Belgią. Bilet autokarowy do Differdange oferują wybrani przewoźnicy międzynarodowi. Podróż nie należy do najkrótszych, ale odbywa się w bardzo komfortowych warunkach. Jak długo trwa zatem taki przejazd? Oto kilka przykładów: ze stolicy Polski bus do Differdange jedzie zwykle niecałe 23 godziny, z Krakowa około 22 godziny, a z Gdańska około 26 godzin. Ile zapłacić trzeba za taki przejazd? Bilet autokarowy do Differdange to zwykle wydatek rzędu 250-350 złotych. Jeśli trafimy na promocję, zapłacimy oczywiście mniej. 

Główny dworzec autobusowy Differdange – połączenia z dworcem kolejowym i lotniskiem

Dworzec autobusowy w Differdange, obsługiwany m.in. przez przewoźnika FlixBus, mieści się przy ulicy Rue Emile Mark 4620. Pod tym samym adresem zlokalizowany jest także dworzec kolejowy (Gare de Differdange). W ich pobliżu znajdziemy przystanki autobusów miejskich oraz postój taksówek. Stosunkowo blisko, bo zaledwie ok. 34 kilometrów, jest również do międzynarodowego portu lotniczego Luksemburg. Na lotnisko możemy dostać się taksówką, ale również pociągiem oraz autobusem (linia 29). Podróż tym ostatnim środkiem transportu potrwa nieco ponad godzinę. 

 

Co warto zobaczyć w Differdange?

Kupując bilet autokarowy do Differdange warto wiedzieć, że jest ono trzecim pod względem wielkości miastem Luksemburga. Godnymi uwagi zabytkami są z pewnością starożytne opactwo cystersów z 1235 roku i zamek Differdange wzniesiony w roku 1577, położony na wzgórzu w centrum miasta. W mieście znajduje się ponadto wiele urokliwych uliczek i parków. Przejazd do Differdange to także wspaniała okazja do tego, by w jednej z restauracji spróbować lokalnych przysmaków. Jeśli ktoś lubi zakupy, a wieczorem chciałby udać się do pubu, również nie będzie zawiedziony. 

 

Bilety autokarowe do Differdange

Zastanawiasz się, którzy z międzynarodowych przewoźników mają w swojej ofercie przejazd do Differdange? Nie trać czasu na przeglądanie ich internetowych witryn – na euroautokar.pl wszystko mieć będziesz w jednym miejscu! Wpisz termin i miejsce wyjazdu, a nasza zaawansowana porównywarka połączeń wyświetli Ci listę dostępnych opcji dojazdu. Tani bilet autokarowy do Differdange kupisz przez Internet – bez wychodzenia z domu i bez stania w długich kolejkach. Otrzymasz go na swoją komórkę i na pocztę e-mail, a w dniu wyjazdu okażesz kierowcy. To wystarczy, by wyruszyć we wspaniałą podróż do Luksemburga!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta