703 402 010
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Berlin

Sprawdź jak dojechać do Berlina autokarem z Polski i co zwiedzić

Dojeżdżając busem do Berlina trafisz na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin), mieszczący się przy Funkturm Berlin w dzielnicy Westend. Stąd lokalnymi busami bardzo łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (podróż trwa jedynie 15 minut) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (20 minut drogi).

Bilet na autokar do Berlina

Co warto zobaczyć będąc w Berlinie?

Lista berlińskich atrakcji jest z pewnością długa. My skupimy się na poleceniu tych najsłynniejszych:

 • Przejazd do Berlina – Brama Brandenburska
  Wizyta w Berlinie nie może obyć się bez jej obejrzenia. Brama Brandenburska to symbol zjednoczenia Niemiec, który został zaprojektowany pod koniec XVIII wieku przez Carla Gottharda Langhansa.

 • Bus do Berlina? Zobacz Reichstag!
  Odwiedzając stolicę Niemiec nie można zapomnieć o wizycie w okolicach siedziba parlamentu niemieckiego. Budowla robi niesamowite wrażenie – to renesansowe dzieło jest jedną z głównych atrakcji turystycznych Berlina. Swoją prezencją Reichstag przypomina bardziej pałac niż parlament. Odwiedzając Berlin koniecznie musisz go zobaczyć!

 • Katedra Berlińska – Berliner Dom
  Największa berlińska świątynia to kolejny, obowiązkowy punkt na mapie każdego turysty, który zdecyduje się na przejazd do Berlina. Ewangelicka katedra to jedna z tutejszych perełek architektonicznych. Wielu sądzi, że Berliner Dom przypomina Bazylikę Św. Piotra.

 • Przejazd do Berlina – Plac Poczdamski
  Nowoczesny Plac Poczdamski to jedno z najbardziej gwarnych miejsc Berlina. To wyjątkowe miejsce łączy zachwycającą, innowacyjną zabudowę ze śladami trudnej, niemieckiej historii – tuż obok futurystycznej zabudowy znajdują się fragmenty muru berlińskiego.

Tanie bilety autokarowe do Berlina
Gdzie kupić bilet do Berlina? Sprawdź stronę EuroAutokar.pl – znajdziesz tu bilety na przewozy do stolicy Niemiec w atrakcyjnych cenach. Z biletami autokarowymi EuroAutokar dotrzesz nie tylko do stolicy kraju, ale i innych, dużych niemieckich miejscowości.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta