703 402 010
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Hamburg

Sprawdź jak dojechać do Hamburga autokarem z Polski i co warto zobaczyć

Po podróży autokarem do Hamburga znajdziesz się na Centralnym Dworcu Autobusowym w dzielnicy St. Georg. Tuż obok niego znajduje się główny dworzec kolejowy – Hamburg Hauptbahnhoff. Jeśli chcesz dotrzeć do portu lotniczego, przejazd lokalnym busem zajmie Ci nie więcej niż 30 minut.

Tanie przejazdy do Hamburga

Co warto zobaczyć w Hamburgu?

Dzięki szybkim i wygodnym przewozom autokarowym do Hamburga, miasto to może być idealnym miejscem na spędzenie weekendu. Jakie atrakcje czekają na osoby, które zdecydują się na przewozy autokarowe do Hamburga? Odwiedzając go koniecznie zwiedź te punkty turystyczne!

 • Bus do Hamburga: Port Hamburger
  Czy wiesz, że Hamburger Hafen to nie tylko największy port w Niemczech, ale też jeden z największych na świecie? Tutejsze stocznie robią piorunujące wrażenie.
 • Speicherstadt, czyli miasto spichlerzy
  Podróżując autokarem do Hamburga nie możesz pominąć słynnego Speicherstadt. To najbardziej malownicza część miasta, znajdująca się tuż obok portu. Miasto spichlerzy to kompleks zabytkowych magazynów, zbudowanych w wilhelmińskim gotyku ceglanym. Tutaj można poczuć się jak w Wenecji!

 • Przejazd do Hamburga: ratusz
  Zbudowany u schyłku XIX wieku ratusz to jeden z najpiękniejszych budynków Hamburga. Uwagę przykuwają posągi dwudziestu króli i cesarzy (od Karola Wielkiego do Franciszka II), ustawione między niszami okiennymi. W ratuszu znajdują się lokalny parlament oraz senat. Turyści mają możliwość zwiedzenia imponującego dziedzińca.

 • Muzeum samochodów „Prototyp”
  Miłośnicy motoryzacji podróżujący busem do Hamburga będą zaciekawieni muzeum samochodów „Prototyp” – miejscem, w którym znajdują się wyścigowe modele aut z lat 80-tych. Wiele z nich to prawdziwe unikaty – niektóre nigdy nie ujrzały światła dziennego.

Gdzie kupić bilety autokarowe do Hamburga?
Kupując bilety w serwisie EuroAutokar.pl możesz liczyć na atrakcyjne ceny przejazdów autokarowych do Hamburga. Dzięki dużej częstotliwości połączeń, bez problemu znajdziesz dogodny dla siebie termin podróży. Najwyższy czas na zaplanowanie wycieczki!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta