703 402 010
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Monachium

Sprawdź jak dojechać do Monachium autokarem z Polski i co zwiedzić

Po podróży autokarem do Monachium dotrzesz do ZOB Hackerbrücke – głównego dworca autobusowego. Nieopodal mieści się dworzec kolejowy o tej samej nazwie. Jeśli dalszym celem podróży jest Port Lotniczy Monachium, najwygodniej skorzystać z lokalnego transportu – busa lub taksówki – które dowiozą Cię na miejsce w pół godziny.

Monachium - Tanie bilety autokarowe

Co warto zobaczyć w Monachium?

Monachium to miasto, w którym zdecydowanie warto zagościć na dłużej – zwłaszcza, że czeka tu całe mnóstwo atrakcji turystycznych. Które z nich są szczególnie warte uwagi?

 • Autobus do Monachium – kościół Peterskirche
  Wieża kościoła św. Piotra to jedna z głównych atrakcji miasta. Podróżując autokarem do Monachium nie można pominąć jej odwiedzenia; na turystów czeka 306 stopni, prowadzących do wspaniałego punktu widokowego.

 • Deutsche Museum
  Muzeum Niemieckie w Monachium łączy zabytki z różnych dziedzin, takich jak nauka, technika, przemysł. Decydując się na przejazd autokarowy do Monachium nie zapomnij odwiedzić tej turystycznej atrakcji. Dowiesz się sporo ciekawostek!

 • Bus do Monachium i stadion Allianz Arena
  Interesuje Cię piłka nożna? Jeśli tak, odwiedzając Monachium nie możesz pominąć słynnego stadionu. Nie brak tu oczywiście barw i symboli słynnego FC Bayern München.

 • Pałac Nimf
  Barokowy pałac nimf zachwyca swoim pięknem. Choć z zewnątrz prezentuje się nieco pospolicie, jego wnętrze urządzono w bardzo zdobnym, bogatym stylu. Miłośnicy niebanalnej architektury rokoko z pewnością zechcą zabawić tu na dłużej. W pałacu mieści się również galeria sztuki.

 • Dzielnica Schwabing w Monachium
  Schawbing to tzw. stare miasto Monachium, pełne zabytkowych budynków, znakomitych pubów i restauracji. To również centrum nocnego życia. Wybierając się autokarem do Monachium na dłużej na pewno warto odwiedzić tę okolicę.

Połączenia autobusowe do Monachium
Gdzie kupić tanie bilety do Monachium? To proste: wystarczy, że znajdziesz interesujące Cię połączenie w serwisie EuroAutokar.pl i zamówisz swój bilet. To najszybszy i najwygodniejszy sposób na zaplanowanie udanej podróży.

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta