703 402 010
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Nowy Sad

Sprawdź jak dojechać do Nowego Sadu autokarem z Polski i co warto zobaczyć

Przewozy autokarowe do Nowego Sadu

Malownicze i romantyczne miasto nad Dunajem – to właśnie Nowy Sad. Wielu turystów uważa go za jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w całej Serbii. Dowiedz się, dlaczego warto zobaczyć go na własne oczy i jak zorganizować wycieczkę autokarem do Nowego Sadu.

Nowy Sad mieści się na północnym zachodzie Serbii i jest największym miastem rejonu Wojwodina. Miasto słynie z bardzo urokliwej lokalizacji – na południu znajduje się bowiem górskie pasmo Fruski Gory. To idealna lokalizacja dla osób lubiących piesze wędrówki i kontakt z naturą. Jednak i miłośnicy historii znajdą tu coś dla siebie.

Jak dojechać busem do Nowego Sadu?

Jeśli decydujesz się jechać autokarem do Nowego Sadu, dostaniesz się bezpośrednio do centrum miasta, a dokładnie do dworca autobusowego Nowy Sad Autobuska Stanica. Tuż obok niej znajduje się stacja kolejowa. Do najbliższego portu lotniczego jest zaledwie 19 km – łatwo dostaniesz się tam taksówką lub autobusem.

Autokary do Nowego Sadu. Co zwiedzić?

Piękny Nowy Sad ma w zanadrzu wiele niespodzianek. Przedstawiamy najciekawsze punkty miasta, które powinien zobaczyć każdy przyjezdny.

  • Twierdza Petrovaradin

Jadąc busem do Nowego Sadu, nie możesz przeoczyć zabytkowej twierdzy pochodzącej z XVIII wieku. Na jej terenie znajdują się również koszary i strefa spacerowa.

  • Plac Trg Slobode

Slobode to wizytówka Nowego Sadu. Piękny plac otaczają kolorowe kamienice, a w okolicy można zakosztować w przysmakach kuchni serbskiej, serwowanych w dobrych restauracjach.

  • Muzeum Wojwodiny

Aby dowiedzieć się więcej o tym rejonie Serbii, odwiedź dedykowane mu muzeum. Kolekcja eksponatów jest naprawdę spora! Nie brak tu artefaktów prehistorycznych i średniowiecznych, które przybliżą Ci barwną historię okolicy.

Bilety autokarowe do Nowego Sadu

Przejazd autokarem do Nowego Sadu może być tani i wygodny. Kup bilety na stronie www.euroautokar.pl i zacznij przygotowania do wspaniałej wycieczki. Wyjazd do Nowego Sadu z rodziną lub przyjaciółmi okaże się niezapomnianym przeżyciem!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta