703 402 010
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.
703 402 010
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Otta

Sprawdź jak dojechać do Otty autokarem z Polski i co warto zobaczyć

Przewozy autokarowe do Otty w Norwegii

Otta to miejscowość u stóp gór Rondane, słynących z pierwszego w kraju parku narodowego. To idealne miejsce na urlop dla osób ceniących sobie błogi, spokojny wypoczynek w bliskim kontakcie z przyrodą. Do Otty dostaniesz się również autokarem – sprawdź, jak zaplanować podróż i co robić w tym wyjątkowym miasteczku.

Otta to niewielka norweska miejscowość położona w norweskiej gminie Sel, w prowincji Oppland. Zamieszkuje ją zaledwie 1600 osób. Mimo małej gęstości zaludnienia, Otty z pewnością nie można nazwać miejscem nudnym – to jedna z najlepszych okolic do podziwiania norweskiej dzikiej przyrody. Rokrocznie Ottę odwiedza wielu zawodowych przyrodników, fotografów, ale i osób, którym bliska jest chłodna i surowa natura Norwegii.

Busem do Otty. Jak dojechać?

Polecamy podróże autokarem do Otty – to tani i wygodny sposób na zwiedzanie nie tylko Norwegii, ale i innych europejskich destynacji. Busem dostaniesz się do dworca autobusowego Otta Skysstasjon, skąd możesz wyruszyć w dalszą podróż po kraju.

Przewozy do Otty – atrakcje

Otta nie należy do miast typowo turystycznych, dlatego na próżno szukać w niej klubów czy zabytków. Jego mocną stroną jest natomiast norweska przyroda w najlepszym, możliwym wydaniu – będąc w Otcie, nie można przegapić wizyty w zapierającym dech w piersiach Parku Narodowym Rondane.

Rondane to najstarszy park narodowy w Norwegii, założony w 1962 roku. Na jego terenie znajdują się szczyty wysokością przekraczające 2000 m. n. p. m. oraz specyficzna wyłącznie dla tych terenów roślinność. Ciekawostką jest to, że park Rondane jest ogromnym siedliskiem reniferów.

Do zwiedzania parku narodowego należy się odpowiednio przygotować; niezbędna okaże się ciepła odzież, ale także wygodne, antypoślizgowe obuwie.

Bilety autokarowe do Otty

Jeśli marzysz o zwiedzeniu Otty, zaplanuj wycieczkę już dziś i zamów bilety na stronie www.euroautokar.pl. Poznaj piękno norweskiej przyrody, uciekając od miejskiego zgiełku – spędź spokojny urlop w Otcie!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta