703 402 010
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min. Usługę świadczy Progress Plus s.c.

Svinesund

Sprawdź jak dojechać do Svinesund autokarem z Polski i co warto zobaczyć

Przewozy autokarowe do Svinesund

Svinesund to miasto słynące przede wszystkim z obecnego w nim mostu granicznego łączącego Norwegię ze Szwecją. To jedno z większych miast Norwegii, znane również z pięknej, niemal nietkniętej ludzką ręką przyrody. Dzięki wygodnym i niedrogim przewozom autokarowym do Svinesund z Polski, możesz na własne oczy ujrzeć norweską, dziką naturę.

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że Svinesund nie należy do miast obleganych przez przyjezdnych. Choć jest to jedno z największych miast Norwegii, z całą pewnością nie ocieka komercją i typowymi dla popularniejszych miast atrakcjami turystycznymi. Do Svinesund chętnie przybywają natomiast pasjonaci norweskiej przyrody; to znakomite miejsce, aby zaobserwować jedyne w swoim rodzaju zjawiska, faunę oraz florę. Stąd w łatwy sposób można dostać się do większych ośrodków miejskich, m.in. do Oslo.

Autokary do Svinesund z Polski

Czy wiesz, że do Svinesund w wygodny sposób możesz dostać się autokarem? Transporty wyruszają z większości dużych polskich miast. Busy i autokary to jedne z głównych środków transportu stosowanych w Svinesund – bez problemu dostaniesz się stąd do większych miejscowości.

Busy do Svinesund: jak spędzić czas w mieście?

Jak wspomnieliśmy, najmocniejszym punktem Svinesund jest wszechobecna tam przyroda, której na próżno szukać w innych miejscach. Jej surowość i oryginalność przyciąga wielu pasjonatów fauny i flory, a także profesjonalnych badaczy i fotografów. Odwiedzając autokarem Svinesund, należy być przygotowanym na niższe temperatury – warto spakować odpowiednią odzież.

W Svinesund nie brak również miejsc, w których można zrobić pamiątkowe zakupy czy zakosztować lokalnych przysmaków. Miejscowość przypadnie do gustu osobom, które lubią wypoczywać w spokojnej atmosferze.

Bilety autokarowe do Svinesund

Chcesz dostać się do Svinesund niewysokim kosztem? Sprawdź połączenia na www.euroautokar.pl i kup bilety autokarowe w najlepszej cenie. Idziemy o zakład, że malownicze Svinesund na długo zapadnie Ci w pamięć. Życzymy przyjemnej podróży!

Czytaj więcej o podróżach autokarem

Podróż z dzieckiem

Berlin to stolica Niemiec i częsty kierunek podróży rodaków. Dojeżdżając autokarem do Berlina trafimy na dworzec autobusowy Berlin ZOB (Zentraler Omnibusbahnhof Berlin). Stąd lokalnymi busami łatwo o transport na lotnisko Berlin-Tegel (ok. 15 minut drogi) lub na główny dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof (ok. 20 minut).

Wakacje autokarem

Paryż - największe miasto we Francji, urzekające liczbą zabytków i magicznych miejsc. Po przyjeździe do Paryża autokarem wysiadamy na dworcu autobusowym Paryż Gallieni. Tuż obok znajduje się stacja metra Gallieni, skąd możemy szybko dotrzeć do centralnego dworca kolejowego Grande du Nord i udać się do innych francuskich miast.

Co zabrać w podróż

Londyn to wielka metropolia leżąca nad Tamizą, wyjątkowo często odwiedzana jest przez Polaków. Co za tym idzie, bilety autokarowe do Londynu oferuje wielu międzynarodowych przewoźników. Główny dworzec autobusowy w Londynie to Victoria Coach Station, zlokalizowany jest on tuż przy dworcu kolejowym Victoria Station i obok stacji metra, również Victoria.

Zaplanuj podróż
Obsługa klienta